Амістар Голд – фунгіцид, Syngenta

Амістар Голд – фунгіцид, Syngenta

  • Виробник: Syngenta
  • Наявність: Є в наявності

Артикул: 12516

Переглядів: 881


Фунгіцид трансламінарної та системної дії для захисту соняшнику від комплексу хвороб.Характеристика Ціна Кількість Сума
5 л 7143.00 грн
7143.00 грн 0грн Купити в один клік

Фунгіцид  Амістар Голд - високоефективний препарат трансламінарної та системної дії для захисту соняшнику від комплексу хвороб.  При його використанні забезпечується лікувальна та профілактична дія. Для отримання найкращого результату рекомендується проводити профілактичну обробку рослин, не чекаючи моменту зараження. Амістар Голд діє на всі стадії розвитку хвороби. При його застосуванні на початкових етапах зараження препарат знищує патогени та блокує подальший розвиток хвороби. Також Амістар Голд має яскраво виражену антиспорулянтну дію. Використовувати за температури не вище +250С.  Якщо потрібно змішати препарат із будь-яким пестицидом, попередньо необхідно виконати перевірку на сумісність.


Культура
Норма витрати, л/га
Спектр дії
Спосіб обробки
Соняшник
0,5 – 1,0
Альтернаріоз, фомоз, іржа, септоріоз, фомопсис, біла гниль
Обприскування в період вегетації

У чому особливості препарату Амістар Голд?

Amistar Syngenta – препарат, що складається із двох основних інгредієнтів. До них відноситься азоксистробін та дифеноконазол. Розглянемо їх докладніше:

  • азоксистробін – синтетичний фунгіцид, який знаходить широке застосування у сільському господарстві. Речовина позитивно впливає і на старі, і на молоді рослини. При використанні азоксистробіну підвищується засвоєння азоту, зменшується споживання води та регулюється процес закриття продихів. Також посилюється асиміляція вуглекислого газу;
  • дифеноконазол – відомий фунгіцид, в якому міститься кілька хімічних сполук. При обробці соняшника речовина проникає всередину та виявляє свої позитивні властивості. За його використання зменшується рівень спороношення патогену, інгібується зростання субкутилярного міцелію. При обробці рослин одночасно виявляється захисний та лікувальний вплив.

Переваги Амістар Голд

Якщо Ви хочете захистити соняшник від багатьох хвороб, оберіть препарат Амістар Голд! Це ефективний засіб, у якого є значні переваги:

  • збалансований фізіологічний вплив – при застосуванні препарату культура значно краще протистоїть абіотичним стресам;
  • тривала дія – період захисної дії становить 2-3 тижні. Це чудові показники;
  • швидкий ефект – згубний вплив фунгіциду на хвороби починається вже за годину після обробки рослин;
  • широкий спектр дії – препарат рекомендований для застосування для лікування септоріозу, білої гнилі, фомозу, борошнистої роси, рамуляріозу, іржі та інших хвороб;
  • універсальність – Амістар Голд, ціна якого прийнятна, обирають у нашому інтернет-магазині власники невеликих полів та великі сільськогосподарські виробники.

Коли краще обробляти рослини? Оптимальний варіант – поява перших ознак хвороби. Якщо нещодавно йшов дощ чи скоро буде, краще почекати. Обробку потрібно проводити сухою листовою поверхнею. Дощ не повинен бути протягом 3 годин після обробки рослин. Це важливі правила, яких потрібно дотримуватися.

Коли можна виходити на поле? Після обробки соняшнику для виконання ручних робіт має пройти 7 діб. Якщо планується виконання механізованих робіт, терміни становлять 3 доби.

Чому зробити замовлення краще у нас?

До переваг інтернет-магазину «Harvest Center» відноситься гарантія якості препаратів, низькі ціни, оперативна доставка по Україні. Можна купити Амістар Сингента на вигідних умовах та отримати ефективний засіб для боротьби з численними хворобами соняшнику. Якщо ж Вам потрібна консультація, поспілкуйтеся з менеджером в онлайн-чаті. Фахівець дасть відповіді на всі питання!

Leave a review
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.