Хорус – фунгіцид, Syngenta

 • Виробник: Syngenta
 • Наявність: Є в наявності

Артикул: 12490

Переглядів: 3447


Ефективний фунгіцид з унікальним механізмом дії.Характеристика Ціна Кількість Сума
1 кг 4488.00 грн
4488.00 грн 0грн Купити в один клік
3 гр 32.00 грн
32.00 грн

Ефективний і дієвий фунгіцид Хорус спрямований на захист плодових і фруктових культур від різних інфекційних захворювань. Розробник і реалізатор цього універсального засобу захисту рослин – швейцарська компанія Syngenta. Придбати препарат можна за ціною виробника в інтернет-магазині Harvest Center. Він реалізується в різній тарі – в пакетах по 1, 3, 15 грамів і 1 кг.

Хорус – ефективний фунгіцид з унікальним механізмом дії. Надійно діє при низьких температурах (+50С), має трансламінарну і контактну дії. Має лікувальну дію на протязі 2 днів, захисна дія – 10 – 12 днів. Застосування препарату у фазі розпукування бруньок і рожевого бутона посилює ефективність наступних фунгіцидних обробок. Хорус ефективно діє проти зимуючих стадій збудників хвороб, а його унікальна формуляція забезпечує відмінну ефективність проти комплексу захворювань навіть при різких коливаннях температури.

Фунгіцид Хорус: переваги та характеристики

Препарат використовується з метою профілактики хвороб – впродовж 10-12 діб забезпечує захист рослин. Лікувальна дія гарантується протягом 2 діб. Засіб легко проникає в молоді пагони, надовго захищаючи їх від інфекцій.

Фунгіцид найефективніший на ранніх стадіях вегетаційного періоду. Садівники застосовують його, коли розпускаються бруньки і з`являється рожевий бутон, це допомагає покращити результати наступних обробок.

Пропонуємо купити Хорус для захисту кісточкових і насіннєвих плодових культур, винограду на нашому сайті. Препарат має ряд переваг:

 • відмінно діє при низьких температурах від +3 градусів, захищає рослини;
 • актуальний проти зимуючих стадій збудників хвороб;
 • покращує якість продукції, продовжує термін зберігання урожаю;
 • норма витрати в десятки разів менша, ніж мають традиційні контактні препарати;
 • не фітотоксичний, володіє системною, лікувальною і захисною дією;
 • швидко поглинається рослиною, не змивається дощем;
 • має зручну препаративну форму, продається у практичній упаковці.

Препарат не токсичний для бджіл і птиць, але токсичний для риб. Обробляти ним культури рекомендують на початку сезону.

Застосування

Надійний і ефективний препарат Хорус з унікальним механізмом дії від Syngenta – перевірений засіб захисту рослин, що добре працює разом з іншими препаратами. Фунгіцид використовують проти:

 • борошнистої роси, парші, моніліозу, білої і бурої плямистості, оїдіуму, сірої гнилі, інших захворювань;
 • моніліального опіку садових культур (абрикос, вишня, слива, черешня, алича) – виникає побуріння суцвіть, засихання молодих пагонів;
 • кучерявості листя – Хорус для персика, шкідливе і небезпечне захворювання кісточкових припадає на момент набухання бруньок;
 • різних видів гнилі – має високу ефективність Хорус для винограду, захищає культуру на різних етапах розвитку впродовж всього сезону.
Культура
Норма витрати, кг/га
Спектр дії
Спосіб обробки
Вишня, черешня, абрикос, слива
0,2 – 0,35
Клястероспоріоз, моніліальний опік
Оприскування в період вегетації
Яблуня, груша
0,2
Парша, борошниста роса, плодова гниль
Полуниця
0,6 – 0,7
Сіра гниль, борошниста роса, біла і бура плямистості
Персик
0,2 – 0,35
Кучерявість листя
Виноград
0,6 – 0,7
Оїдіум, сіра гниль, мілдью
Газонні трави
6 г на 5 л води
Плямистості листя

Перед використанням препарату обов’язково ознайомтеся з інструкцією, виконуйте рекомендації, вказані на упаковці. Слід розвести вміст пакету у воді, обробити насадження на всій площі. Наприклад, 3 г препарату розводять у 10 л води. Така кількість засобу використовується для обробки 1 сотки насаджень.

Кількість обробок відрізняється для різних культур: полуницю обприскують двічі за сезон; абрикоси, черешню, виноград – тричі; сливу, грушу, яблуню – 4 рази. Остання обробка перед збором урожаю покращує якість плодів, знижує втрату урожаю від різних видів гнилей на 30-40%. Не рекомендується проводити обробку при температурі вище + 25 градусів.

Де купити препарат

Замовляйте на сайті Harvest Center сертифікований засіб Хорус, ціна залежить від його ваги. Гарантуємо доставку товару в будь-який регіон України, обирайте зручний для вас спосіб оплати. Телефонуйте нам або робіть замовлення на сайті самостійно.

Leave a review
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.