Кальма – регулятор росту, Adama

Кальма – регулятор росту, Adama

 • Виробник: Adama
 • Наявність: Є в наявності

Артикул: 12311

Переглядів: 1552


Регулятор росту для зернових колосових культур.Характеристика Ціна Кількість Сума
5 л 6983.00 грн
6983.00 грн 0грн Купити в один клік

Вилягання зернових – одна з проблем, що переслідує українських виробників, негативно впливає на урожайність. Відмінним засобом, який запобігає виляганню рослин, зміцненню їх стебла, покращенню стійкості до несприятливих умов вирощування є препарат від компанії ADAMA «Кальма». Це регулятор росту зернових культур нової генерації. Дякуючи його унікальній препаративній формі, діюча речовина активно проникає в тканини рослин. Препарат починає діяти приблизно через 5 годин після обробки поля.

Якості та характеристики регулятору росту Кальма

До 80% втрати врожаю та до погіршення якості зерна може призвести вилягання пшениці чи ячменю. Багато аграріїв віддають перевагу саме цьому регулятору росту, адже він має ряд переваг перед своїми аналогами. Застосування Кальма Адама дає такий результат:

 • діюча речовина засобу швидко потрапляє в структуру рослини, впливає на зміцнення стебла;
 • збільшує обсяг кореневої системи і діаметр стебла культурної рослини;
 • знижує ризик вилягання зернових, дякуючи зменшенню довжини міжвузлів;
 • діє в значному температурному діапазоні – від +8 до + 24 градусів;
 • концентрат збільшує урожай та благодатно діє на пшеницю та ячмінь.

До 90 процентів активної речовини вже через 5 годин після обробки потрапляє всередину рослини. Більшу норму препарату радять використовувати для сортів зернових, що найбільш піддаються виляганню, а також при інтенсивному азотному живленні.

Особливості інноваційної формуляції препарату

Кальма – ЗЗР, що містить традиційну діючу речовину тринексапак-етил. Фітогормони засобу регулюють усі процеси розвитку культурної рослини. Завдяки унікальній формуляції, поживні речовини за короткий час надходять до рослини. Кращий розподіл засобу забезпечує потужний ад`ювант, що входить до його складу.

Засіб захисту рослин можна змішувати з деякими видами гербіцидів, що вказано на його упаковці. Також він ефективно діє разом з інсектицидами, регуляторами росту, фунгіцидами. При змішуванні з фунгіцидами слід використовувати лише мінімальну рекомендовану норму препарату, бо компоненти бакової суміші підсилюють дію одна одної.

Норми використання та нюанси застосування

Норму витрати препарату Кальма слід обирати згідно інструкції – відповідно до регіону України, де він використовується, і сорту пшениці чи ячменю.

Культура
Норма витрати, л/га
Спектр дії
Спосіб обробки
Пшениця
0,4 — 0,6
Запобігання виляганню посівів та підвищення врожайності
Обприскування посівів у період вегетації від кінця кущіння до початку виходу в трубку
Ячмінь
0,6 — 0,8

Максимальна норма препарату застосовується якщо:

 • потрібно обробити високорослі сорти;
 • спостерігається висока вологість чи знижена температура;
 • при інтенсивному застосуванні азотних добрив;
 • при вирощуванні рослин на високогумусних грунтах.

Мінімальна доза потрібна на короткостеблових сортах зернових, на легких грунтах за низької вологості і підвищених температурах.

Застосування на пшениці ЗЗР складає 0,4-0,6 л/га; на житі – 0,6-0,8 л/га. Мета – підвищити врожайність і захистити посіви від вилягання. Обприскування посівів проводять в період їх вегетації від закінчення кущування до початку виходу в трубу.

На препарат Кальма ціна задовольнить покупців. У нашому магазині ви придбаєте засіб гарантованої якості від виробника Адама.

Leave a review
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.