";

Лопати і вила


1 - 9 з 9
Вила копальні, серія "Woody", My Garden

Вила копальні, серія "Woody", My Garden

    Вила копальні серія "Woody" довжина 1200 мм. Виготовлені з міцної спеціально..

480.00 грн

Лопата МINI, серія "Woody", My Garden

Лопата МINI, серія "Woody", My Garden

    Лопата МІНІ, серія "Woody" довжина 1200 мм. Класична штикова лопата із лезом..

297.00 грн

Лопата совкова, TRUPER

Лопата совкова, TRUPER

    Лопата совкова, довжина 1430 мм. Матеріал леза – високоякісна інструментальн..

519.00 грн

Лопата туристична мультифункціональна, TRUPER

Лопата туристична мультифункціональна, TRUPER

    Лопата туристична, суцільнометалева, виготовлена ​​із високоякісної інструме..

450.00 грн

Лопата штикова, PRETUL

Лопата штикова, PRETUL

   Класична пряма штикова лопата, 1180 мм. Призначена для перекопування землі. Лезо в..

444.00 грн

Лопата штикова, TRUPER

Лопата штикова, TRUPER

    Лопата штикова, дерево 1450 мм. Лезо виготовлене з високоякісної інструмента..

519.00 грн

Лопата штикова, Американка TRUPER

Лопата штикова, Американка TRUPER

    Лопата багнетна, Американка, дерево 1030 мм. Особливість лопат цього типу у ..

519.00 грн

Лопата штикова, серія "Woody", My Garden

Лопата штикова, серія "Woody", My Garden

    Класична пряма штикова лопата серії "Woody", 1460 мм. Призначена для перекоп..

396.00 грн

Лопата штикова-дренажна, TRUPER

Лопата штикова-дренажна, TRUPER

    Лопата дренажна 1120 мм. Застосовується для викопування траншей під дренаж з..

519.00 грн

1 - 9 з 9

За садовою ділянкою або дачею потрібен постійний догляд. Для обробки землі потрібно купити лопату. Навіть спецтехніка не замінить зручний інвентар, який виконує низку завдань. У пошуках надійного, довговічного інструменту для копання, перенесення сипких матеріалів, прибирання снігу ви завжди можете звернутися до нашого агромагазину, де менеджери нададуть вичерпну консультацію.

Городня чи садова ділянка потребує постійного догляду господаря. Для обробітку землі слід мати зручний, міцний, надійний ручний інструмент. Вила та лопати купити можна на сайті інтернет-магазину Harvest Center, де представлений інструмент різного виду для копання, прибирання снігу, перенесення сипучих матеріалів, вигрібання сміття.

Види лопат для копа

Такі садові ручні інструменти класифікують за кількома параметрами.

За матеріалом:

 • гартовані лопати призначені для робіт у саду та на городі. Товщина 1,5 мм забезпечує легкість. Підходять для роботи з глинистими, піщаними, чорноземними ґрунтами, але не виносять серйозних навантажень;
 • рейкові виготовлені із марочної сталі. Надійні лопати часто використовуються на будівництві. Додаткова перевага – стійкість до корозії.

Для прибирання снігу чи малогабаритного сміття підходить пластик. Ковзаюча поверхня гігієнічна, до неї не прилипають дрібні частинки.

За формою:

 • штикові – назва обумовлена ​​формою полотна. Інструмент виконаний у вигляді багнета. Прямі боковини звужуються вниз і мають загострення. Рекомендуються для скопування шарів землі, що злежалися, і розробки вглиб;
 • совкові: кут з'єднання черешка та полотна – 118-126 градусів. Багатофункціональний інструмент із загнутими краями. Використовується для робіт у саду з вологим ґрунтом, на будівництві – з сипучими матеріалами, для очищення поверхні.

Снігоприбиральні лопати вважаються підвидом совкових, але використовуються лише взимку для роботи зі снігом. Вони не бояться морозу та вологості.

В наявності також лопати-американки, що отримали позитивні відгуки користувачів. Інвентар підходить для посадки або пересадки саджанців, формування лунок, підгортання. Але для перекопування ділянки американки не використовують.

Купуючи робочий інструмент, слід звернути увагу на його вагу та матеріал, з якого він зроблений. Лопати обирають в залежності від росту людини, а також робіт, які планується виконувати. Враховують механічну структуру грунту. Є такі різновиди лопат:

 • Копальна пряма – необхідна для копання траншей або викопування канав, внесення добрив у грунт. Вони оснащені спеціальними планками для зручності натискання ногою.
 • Лопата для снігу – вони є алюмінієві, сталеві, з оцинкованою поверхнею, пластикові, дерев`яні. Інструмент не боїться вологи та морозу, використовується взимку для прибирання снігу.
 • Лопата-американка – інвентар загостреної форми, має ввігнуте полотно, підняті догори краї. Ідеально підходить для перекопування грунту, перемішування, підбирання землі й сипучих сумішей, зручний тим, що працівнику не потрібно дуже нахилятися.
 • Лопата штикова – підходить для робіт на різних грунтах, викопування канав, прибирання бур’янів, облаштування грядок, підгортання культурних рослин. Є інвентар з прямокутним та загостреним лезом, виготовляють його з міцних, довговічних матеріалів, наприклад, зі сталі.
 • Лопата совкова – призначена для робіт в саду, в першу чергу, з вологим грунтом. Підходить для виконання робіт з сипучими матеріалами на будівництві, використовується для очищення поверхонь. Її особливість – черешок та полотно з’єднані під кутом 118-126 градусів, лопата має загнуті краї.

Як обрати садові вила 

Сфера застосування вил в господарстві не менша ніж в лопат. Іх використовують для прополювання, збирання коренеплодів, копки землі, збирання компосту або викопування цибулинних культур. При виборі вил, крім призначення, варто звернути увагу до наступні параметри:

 1. Відстань між зубами та можливість її регулювання. Виламиз великим інтервалом між зубами зручно робити борозни для насіння, збирати велике сміття. Варіанти з частими зубами підходять для розпушування та вирівнювання ґрунту;
 2. Матеріал, з якого виготовлено робочу частину. Насадки для вил завжди виготовляються із металу. Це може бути сталь, титан або алюміній;
 3. Зручність та ергономічність черешка. Правильно підібрана по довжині та діаметру рукоятка здатна значно знизити навантаження на м'язи спини. Крім цього, варто перевірити рівень гладкості черешка. Він повинен бути без зазубрин, щоб не пошкодити шкіру, але й не надто відполірованим, інакше вислизатиме з рук.

Ми пропонуємо вила, що мають перевірену якість, таку продукцію важко знайти в звичайному магазині. Вони дуже міцні та високонадійні, мають гострозаточені зуби, виготовлені з кованої нержавіючої та вуглецевої сталі.

Особливості вибору лопат для копання

Якість і довговічність ручного інвентарю в першу чергу залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Відмінні характеристики має лопата з рейкової сталі з держаком. Інструмент відрізняється міцністю, довговічністю, стійкістю до корозії, він гнучкий, дуже зручний у використанні. Виробники обробляють лопати засобом на основі лаку та наносять полімерне покриття. При необхідності полотно можна загострити.

Також ви можете обрати варіанти ручного інвентарю з титану в суміші з алюмінієм, вони легкі і мобільні, довго вам прослужать. Сталеві лопати стійкі до іржі, мають дерев’яний держак.

Характеристика вил: на що звернути увагу

Призначені садові вила для різних потреб. Їх використовують для розкидання й навантаження компосту, сіна, соломи, інших сільськогосподарських робіт. Є такі типи ручного інструменту:

 • компостні – з їх допомогою переносять добрива на клумби, грядки, вони нагадують ківш, бо їх зубці мають увігнуту форму;
 • вила копальні – забезпечать акуратну, ретельну обробку землі, не завдають шкоди мікрофлорі грунту, підходять для викопування бур’яну, вирівнювання грядок;
 • картопляні – характеризуються плоскими зубцями з гумовими наконечниками, схожі на копальні вила, використовують їх для викопування бульби;
 • сінешні – для збирання соломи, сіна, згрібання трави, мають довгі, тонкі зубці.

Обираючи вила, слід звернути увагу на матеріал виготовлення, відстань між зубами, чи є функція їх регулювання. Можна віддати перевагу вилам з 3 або 4 зубами, все залежить від ваших потреб та задач. Треба правильно підібрати довжину рукоятки і її діаметр. Держак вил/лопати підбирають в залежності від зросту людини, яка буде з ними працювати. Довжина інвентарю повинна бути нижче на 10 см плеча користувача.

Де придбати лопати та вила

В магазині Harvest Center є ручний інструмент для садово-городніх робіт різного виду. Це лопати міні, лопати штикові, совкові, туристичні, вила копальні. Весь товар, що реалізується у нас, від перевірених виробників.

На лопати та вила ціна доступна для покупців, їх можна придати з доставкою до вашого міста – в будь-який регіон України. Наші продавці-консультантки допоможуть вам обрати інвентар в залежності від ваших потреб, зросту користувача, завдань, які він буде виконувати. Ознайомтеся з характеристиками й особливостями інвентарю в каталозі нашого магазину. Він допоможе вам швидко впоратися з роботами на городі, дачі чи в саду, довго прослужить господарю.

Вигідна ціна на лопати, вила в Україні

Наша компанія працює на умовах прямих договорів з провідними виробниками вил та лопат  My Garden, PRETUL, TRUPER. Завдяки цьому в Harvest-center завжди можна придбати унікальну продукцію найвищої якості за реальними цінами.

У нашому каталозі можна знайти лопати штикові, совкові, для дітей, для прибирання снігу та виконання будь-яких робіт на садово-городній ділянці. Є спеціальні види – для посадки дерев, проведення робіт на ґрунтах із підвищеним вмістом каміння.

У нас можна купити лопату, пристосовану для людей різного віку та ваги, а також жінкам, підліткам чи професіоналам. Магазин пропонує вироби стандартного та спортивного вигляду, а також спеціальні моделі для роботи у складних умовах. Існують моделі, створені для розробки групи м'язів у саду.

Вся продукція виготовлена ​​із загартованої сталі або міцного пластику та має невелику вагу. Доповнює основний робочий елемент добре оброблений держак, кожна лопата має спеціальне брендоване тавро. Зробити вибір у нашому інтернет-магазині легко завдяки фільтрам. За бажанням клієнтів у нас організована доставка по Вінниці та у будь-який куточок України. У цьому нам допомагають компанії-партнери (Нова пошта, Укрпошта).

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.