Оріус Універсал – протруйник, Adama

Оріус Універсал – протруйник, Adama

  • Виробник: Adama
  • Наявність: Є в наявності

Артикул: 12312

Переглядів: 693


Контактно-системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння та сходів озимої пшениці і ярого ячменю від комплексу хвороб.Характеристика Ціна Кількість Сума
5 л 2743.00 грн
2743.00 грн 0грн Купити в один клік
Оріус Універсал — контактно-системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння та сходів озимої пшениці і ярого ячменю від комплексу хвороб. Новітня препаративна форма дає можливість найбільш повно використовувати цільові властивості діючих речовин. На відміну від традиційних протруйників, які тільки покривають насінину, мікроемульсія проникає у внутрішню структуру зернини по мікрокапілярах, тим самим забезпечуючи більш повний захист посівів. Препарат має досконалу дію на сажкові хвороби та контролює повний спектр кореневих гнилей. Застосування даного протруйника забезпечує не лише повний захист насіння, але і дезінфекцію грунту навколо насінини. Оріус Універсал гарантує отримання дружніх сходів навіть за умови високого рівня інфекції та підвищення зимостійкості.


Культура
Норма витрати, л/га
Спектр дії
Спосіб обробки
Пшениця озима
1,75 — 2,0
Фузаріозно-гельмінтоспоріозна коренева гниль, сажкові хвороби, снігова пліснява
Передпосівна обробка насіння суспензією препарату
Ячмінь ярий
Фузаріозно-гельмінтоспоріозна коренева гниль, сажкові хвороби, плямистості листя

Рекомендації з використання Оріус Універсал

Насіння протруюють за 2–3 тижні до посіву або у день висівання. Обробку проводять у змішувальній камері. Важливо, щоб насіння було швидко оброблено по всій поверхні. Після протруєння нема потреби у додатковому підсушуванні зерна. Необхідно використовувати добре очищене насіння тому, що зайвий пил і домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, що призведе до зниження дії препарату. Протруєне насіння зберігають в прохолодному, сухому приміщенні з гарною вентиляцією.

Leave a review
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.