";

Суниця


Саджанці суниці

Суниця – найкраща лісова ягода, що вирощується на дачі і городній ділянці, використовується для промислового виробництва у великих об’ємах. Ця ягідна культура поширена у всіх регіонах нашої країни, саджанці суниці пропонуються в інтернет-магазині Harvest-center, де їх можна купити оптом та в роздріб за доступною ціною. За термінами достигання ягода буває рання, середня та пізня, найоптимальніший варіант – придбати ремонтантні сорти суниці, що плодоносять кілька разів на сезон.

Суниці садові: особливості вирощування

Щоб отримати хороший урожай смачних, корисних, багатих на вітаміни ягід, необхідно використовувати елітні сорти суниць гарантованої якості. Рослину бажано висаджувати на сонячному місці. Для неї підійдуть поживні, достатньо зволожені, супіщані або суглинисті грунти, оптимальна кислотність яких 5,5-5,6 pH. Не підходить суха, піщана і болотиста земля.

Висаджувати розсаду суниці можна впродовж всього вегетаційного періоду. Найкраще приймаються саджанці навесні і на початку осені. Для догляду за ягодою необхідно створити відповідні умови:

  • готуючи ділянку до посадки, старанно перекопайте землю вилами на глибину до 30 см і виберіть коріння бур`янів;
  • регулярно і рясно поливайте рослини, оптимально – 1 раз на тиждень методом дощування;
  • культуру необхідно підгодовувати навесні комплексним мінеральним добривом;
  • вдруге підживлення рекомендоване під час цвітіння рослин – можна використати органічні добрива, в їх складі має бути калій;
  • третє внесення добрив здійснюють наприкінці сезону – 50 г добової витяжки суперфосфату на відро води.

Щоб кущова суниця швидше прийнялася і давала щедрі врожаї, між розсадою залишають відстань 30 см, ширина міжрядь – 40-70 см. Слід замульчувати землю після висаджування культури і її поливу, беруть для цього торф, солому або сіно. Це дозволить не перегріватися рослині у спекотний період, вона не заростатиме бур`янами, ягода не забруднюватиметься.

Городню суницю вражають такі хвороби, як фітофтороз, плямистість листя, борошниста роса, фітофторозна гниль. Хворі кущі обробляють спеціальними засобами. Культурі можуть зашкодити павутинні та суничні кліщі, листові довгоносики, нематоди, тля. Якщо з`явилися ознаки небезпечних комах, рослину слід обробити призначеними для цього хімічними препаратами.

саджанці садової суниці

Суниця в контейнерах – кращий вибір для посадки

Найпоширеніший вид ягід в Україні – суниця садова. У рослини добре розвинена коренева система. Вона має крупні потрійні листки зеленого кольору, білі квітки з п’ятьма пелюстками. Ягода соковита, різних відтінків червоного: від темних до світло-рожевих.

Популярністю у садівників користуються саджанці суниці в контейнері реманентних сортів. Вони мають такі особливості:

  • характеризуються відмінним здоров`ям, високою урожайністю, рослина у контейнерах не втратить темпу росту при пересадці;
  • висота дорослого саджанця – 20-35 см, він має добре розвинену кореневу систему;
  • культура дає великі ягоди вагою 20-80 г округлої, сплющеної, конусоподібної форми;
  • суниця кущова ремонтантна плодоносить весь сезон, починаючи з ранньої весни до перших осінніх заморозків;
  • збирають урожай навіть взимку - якщо кущі ростуть в опалювальній теплиці або на підвіконні вдома.

Пропонуємо вам придбати суницю альпійську сорту Регіна – це касетна розсада з ліцензійного розсадника. Використовується вона для промислового вирощування, відмінно адаптується в будь-яких умовах, стійка до захворювань, плодоносить постійно, не утворює вусів. Одна рослина за сезон дасть 250-300 грамів солодкої, соковитої ягоди.

Замовляйте якісну розсаду суниці на сайті Harvest-center

Ви придбаєте у нас сильні, здорові ягідні кущі гарантованої якості у пластикових контейнерах. Вони не піддаються вірусам та шкідникам, приживаються 100%. Перші ягоди будуть на вашому столі на початку літа, ви будете смакувати ними до самої осені.

Пропонуємо купити саджанці суниці садової для промислового вирощування – будуйте ягідний бізнес разом із нами. Придбайте у нас саджанці для вирощування на власній городній ділянці. Замовити посадковий матеріал можна на нашому сайті самостійно або зателефонувавши нашому менеджеру.

Ми пропонуємо вигідні умови покупки постійним покупцям і новим клієнтам, ціна саджанців суниці залежить від їх якості та сорту, рослини в контейнерах коштують дорожче, ніж саджанці з відкритим коренем. Обирайте зручний для вас варіант оплати, товар надійде до вас в найкоротший термін, доставку гарантуємо у різні регіони України.

Ваш кошик порожній!

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.