Томат Мануса F1, Rijk Zwaan

Томат Мануса F1, Rijk Zwaan

 • Виробник: Rijk Zwaan
 • Наявність: Є в наявності

Артикул: 12748

Переглядів: 675


Мануса F1 – ранньостиглий високоврожайний гібрид рожевоплідного томату.Характеристика Ціна Кількість Сума
1000 насінин 3556.00 грн 3951.00 грн
3556.00 грн 0грн Купити в один клік
100 насінин 356.00 грн 396.00 грн
356.00 грн

Томат Мануса F1 – ранньостиглий високоврожайний гібрид рожевоплідного томату. Рослина має потужну кореневу систему та хорошу силу росту. Характеризується дружньою віддачею раннього врожаю. Дуже добре зав"язує плоди на протязі усього періоду вирощування, як у першому, так і у другому обороті. Плоди плоскоокруглі, однорідні, мають насичений рожевий колір, щільні та не схильні до розтріскування. Середня маса 180-210 г і більше ( на перших китицях – до 300 г).

Плоди відрізняються чудовими смаковими властивостями. Кожна господиня прагне того, щоб на городі росло хоч кілька кущів таких рожевих томатів. Це не дивно, тому що помідори можна вживати у свіжому вигляді, готувати вітамінні салати і використовувати для приготування страв.

Переваги сорту «Мануса» F1

Томат «Мануса», ціна якого є прийнятною, - індетермінантний сорт, який не має обмежень у зростанні. Кущі мають потужну кореневу систему. У кожній кисті формується не менше чотирьох плодів.

До переваг сорту «Мануса» належать такі позитивні моменти:

 • можливість транспортування на далекі відстані;
 • хороша щільність та стійкість до розтріскування;
 • високий рівень стійкості до поширених хвороб: бура плямистість, вертицильозне в'янення та інші поширені хвороби;
 • вирощування у плівкових теплицях у двох оборотах;
 • хороша сила росту рослин та отримання високих урожаїв навіть не при ідеальних умовах.

Ключові характеристики плодів

Томати голландської компанії відомі і любителям, і професійним овочівникам. За що цінується ранньостиглий сорт? За плоди, для яких характерні такі особливості:

 • великі плоди, що мають округло-овальну форму;
 • яскраво виражений кисло-солодкий смак;
 • апетитний рожевий колір;
 • м'ясиста та соковита м'якоть;
 • вживання у свіжому вигляді та при приготуванні смачних літніх страв.

Особливості вирощування томату «Мануса» F1

При вмілому підході до справи можна двічі на рік отримувати чудовий урожай рожевих томатів. Сорт помідор «Мануса» вирощується в теплиці. Довжина рослини може сягати більше двох метрів. Це потрібно брати до уваги і за необхідності підв'язувати кущі.

Насіння рожевого томату має гарну схожість. Для профілактики можна замочити насіння «Мануса» F1 у блідому розчині марганцівки. Розсада вирощується у звичайних ящиках чи індивідуальних контейнерах. Термін посіву залежить від регіону. Для найкращого зростання необхідний пухкий ґрунт, насичений корисними елементами.

Для створення оптимального мікроклімату контейнери накриваються плівкою чи спеціальними кришками. Перші сходи з'являються за тиждень. Полив молодих рослин здійснюється із акуратністю. Також потрібно стежити, щоб рослини отримували достатньо світла.

Після формування двох листків виконується пікірування розсади. Для такої мети можна використати торф'яні стаканчики. Їх потім легше висаджувати у ґрунт. Подальший догляд такий самий, як за індетермінантними сортами томатів. Рослинам необхідне правильне формування та підв'язка.

В агромагазині можна купити насіння томата «Мануса» та замовити доставку до будь-якого міста України. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію компанії Rijk Zwaan за найкращими цінами. До переваг покупки насіння рослин у «Harvest Center» відноситься швидка обробка заявок, кілька варіантів оплати, пряма співпраця з виробниками. Якщо потрібна кваліфікована допомога, можна поспілкуватися з менеджером та поставити запитання!

Leave a review
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.