";

Фунгициды


1 - 16 из 105
Ікарус – фунгіцид, SumiAgro

Ікарус – фунгіцид, SumiAgro

..

3175.00 грн

Інфініто – фунгіцид, Bayer

Інфініто – фунгіцид, Bayer

..

668.00 грн

Азоксин – фунгіцид, Агрохімічні Технології

Азоксин – фунгіцид, Агрохімічні Технології

..

4100.00 грн

Акіра – фунгіцид, SumiAgro

Акіра – фунгіцид, SumiAgro

..

1705.00 грн

Акула – фунгіцид, Укравіт

Акула – фунгіцид, Укравіт

..

4190.00 грн

Альєтт – фунгіцид, Bayer

Альєтт – фунгіцид, Bayer

..

17.00 грн

Альто Супер – фунгіцид, Syngenta

Альто Супер – фунгіцид, Syngenta

..

18580.00 грн

Амістар Голд – фунгіцид, Syngenta

Амістар Голд – фунгіцид, Syngenta

..

4985.00 грн

Амістар Екстра 280 SС – фунгіцид, Syngenta

Амістар Екстра 280 SС – фунгіцид, Syngenta

..

4895.00 грн

Амістар Тріо – фунгіцид Syngenta

Амістар Тріо – фунгіцид Syngenta

..

4970.00 грн

Ардент – фунгіцид, Adama

Ардент – фунгіцид, Adama

..

3881.00 грн

Арева Голд – фунгіцид, Adama

Арева Голд – фунгіцид, Adama

..

515.00 грн

Ацидан - фунгицид, Химагромаркетинг

Ацидан - фунгицид, Химагромаркетинг

Ацидан - контактно-системный фунгицид профилактического и терапевтического действия для борьбы с фит..

310.00 грн

Аякс – фунгіцид, Укравіт

Аякс – фунгіцид, Укравіт

..

5265.00 грн

Байзафон - фунгицид, Химагромаркетинг

Байзафон - фунгицид, Химагромаркетинг

Байзафон - высокоэффективный фунгицид системного действия для защиты сельскохозяйственных культур от..

317.00 грн

Бампер Супер – фунгіцид, Adama

Бампер Супер – фунгіцид, Adama

..

3385.00 грн

1 - 16 из 105

Фунгіциди для саду та городу

Фунгіциди – група пестицидів, призначені для боротьби із збудниками грибкових хвороб (однак препарат Казумін успішно використовується для профілактики та лікування бактеріозів). Використовуються вони для боротьби зі збудниками грибкових захворювань, мають профілактичне або лікувальне призначення. Купити їх в Україні ви можете на сайті нашого агромагазину Harvest Center, ціна на фунгіциди завжди прийнятна для покупців. Ми пропонуємо тільки сертифіковану, якісну продукцію для захисту зернових, технічних, овочевих культур, ягідників та плодових дерев від хвороб.

Види фунгіцидів

Вибрати ефективні засоби для захисту огірків, томатів, зернових, яблунь, квітів чи трав ви можете, ознайомившись з нашим асортиментом. За своїми властивостями та механізмом впливу на патоген фунгіциди діляться на кілька видів:

  • профілактичні фунгіциди — препарати знищують спори патогена, які потрапили на поверхню обробленої рослини. Їх застосовують до появи перших ознак розвитку хвороби. Популярні засоби – Карбезим, Дезарал, Оріус;

  • лікувальні препарати – здатні знищувати грибкову інфекцію після того, як збудник проник у тканини рослини. Зупиняють розвиток міцелію, не допускають утворення спор. Хороший ефект мають такі засоби, як Казумін, Скор, Маестро;

  • фунгіциди системної дії – проникають у тканини рослин, через судинну систему поширюються по всій рослині, що дозволяє цим препаратам забезпечувати повноцінний захист не тільки наявної вегетативної маси, а і нового приросту, який з'явився після обробки. Популярні системні фунгіциди — Топсін-М, Квадріс, Тілт Турбо;

  • контактні препарати – характеризуються виключно захисною дією. Після обробки вони залишаються на поверхні рослини, знищуючи спори хвороботворних грибків. Їх ефективність сильно залежить від погодних умов. Відомі серед контактних фунгіцидів Пенкоцеб, Мерпан, Медян Екстра.

Більшість препаратів мають системну і контактну дію, профілактичні та лікувальні властивості. Тоді як контактні речовини борються зі збудниками на поверхні рослини, системні компоненти пригнічують розвиток хвороб всередині тканини. Оброблена культура буде максмально захищена.

Захист рослин від хвороб

Від широкого спектру захворювань захищають рослини біологічні фунгіциди. Це препарати з живих організмів, а також продуктів їх життєдіяльності, вони пропонуються виробниками в рідкій та сухій формі, є абсолютно безпечними для людей, тварин і оточуючого середовища.

Якщо ви помітили, що на листі рослин з`явилися сірі або коричневі плями різних форм – це фітофтора. Плями швидко поширюються на стебло і плоди. Всього за 2-3 дні захворювання може вразити рослину повністю. Вам необхідно своєчасно застосувати фунгіциди від фітофтори, аби захворювання не знищило весь урожай. Може постраждати від нього картопля, томати, перець, баклажани, суниця.

Перед тим, як купити препарат, треба точно діагностувати захворювання і підібрати найоптимальнішу схему обробки. Для зернових - ячменю, жита, пшениці, проса, вівса, кукурудзи, рекомендують використовувати фунгіцид від сажки.

Техніка безпеки при використанні фунгіцидів

Це токсичні засоби, перед тим, як їх застосовувати, ознайомтеся з технікою безпеки щодо їх використання, прочитайте інструкцію, де вказано, що:

  • препарат необхідно тримати окремо від продуктів харчування і ліків, у прохолодному, темному, сухому місці, в недоступному для дітей і тварин;

  • робочий розчин слід розводити у спеціальній посуді, яка не застосовується на кухні;

  • розчин не можна зберігати, його використовують відразу після приготування;

  • проводити обробку слід у спеціальному одязі, при відсутності дітей та тварин;

  • ємність і всі деталі обприскувача, які ви використовували, добре промийте під проточною водою;

  • після закінчення обприскування обов’язково вимийте обличчя та руки з милом.

Де замовити якісні препарати

Пропонуємо купити фунгіциди в інтернет-магазині Harvest-center, адже ми реалізуємо продукцію тільки від перевірених компаній. В нашому асортименті є фунгіциди сингента, що мають різний спектр дії, це: Альто Супер для обробки пшениці, ячменю, цукрових буряків; Пергадо R – для захисту цибулі, винограду, томатів. Добре проявив себе при профілактиці хвороб та лікуванні грибкових захворювань кукурудзи, пшениці, ячменю, буряка, ріпаку, соняшнику, сої, гороху фунгіцид амістар екстра – комбінований препарат системної дії.

В каталозі наші покупці знайдуть фунгіциди для соняшникаАмістар Голд, Кустодія, Ямато, вони захищають соняшник від комплексу хвороб. Для захисту пшениці пропонуються Бампер Супер, Акула, Міраж, Супрім. Це ефективні, надійні, перевірені засоби. Є фунгіциди для кукурудзиАмістар Екстра, Капітал – гарантують тривалий період захисту, високий урожай.

Придбайте за доступною ціною фунгіциди для садуСамшит, Луна Сенсейшн, Скор – для захисту яблуні, черешні, вишні, персика, суниці, винограду, газонних трав. Наші продавці проконсультують вас з усіх питань.

Бесплатная доставка
от 2000грн
Постоянные скидки Команда профессионалов 100% удовольствие
© 2020 Интернет-магазин «HarVest Center» Все права защищены.