";

Базилік


1 - 8 з 8
Базилік Віолет Кінг, Lark seeds

Базилік Віолет Кінг, Lark seeds

На протязі всієї вегетації листя не зеленіє, неймовірний аромат, і прекрасний товарний вигляд роблят..

510.00 грн 459.00 грн

Базилік Гастроном, LibraSeeds (Erste Zaden)

Базилік Гастроном, LibraSeeds (Erste Zaden)

Гастроном – ранньостиглий сорт фіолетового базиліку. Вирізняється насиченим смаком та ароматом. Лист..

406.00 грн

Базилік Доллі, Enza Zaden

Базилік Доллі, Enza Zaden

Доллі – універсальний сорт базиліку, придатний до вирощування в горщиках, на зріз та для переробки. ..

450.00 грн 396.00 грн

Базилік Едвіна, Enza Zaden

Базилік Едвіна, Enza Zaden

Едвіна – перевірений швидкостиглий сорт базиліка, вирощується у відкритому, закритому грунті та в го..

1425.00 грн 1254.00 грн

Базилік Емілі, Enza Zaden

Базилік Емілі, Enza Zaden

Емілі – сорт базиліку, придатний до всесезонного вирощування у відкритому, закритому грунті та в гор..

420.00 грн 370.00 грн

Базилік Кіра, Enza Zaden

Базилік Кіра, Enza Zaden

 Призначений для культивування у відкритому та закритому ґрунті. Сорт характеризується покращен..

810.00 грн 713.00 грн

Базилік Маріан, Enza Zaden

Базилік Маріан, Enza Zaden

Підходить для вирощування в кашпо і контейнерах. Сорт характеризується високим потенціалом врожайнос..

420.00 грн 370.00 грн

Базилік Розі, Enza Zaden

Базилік Розі, Enza Zaden

Розі – середньоранній сорт базиліку із фіолетовим забарвленням стебла та листя. Рослина компактна, і..

630.00 грн 555.00 грн

1 - 8 з 8

Як вигідно купити насіння базиліка в Україні

Базилік є однорічною трав'яною рослиною з характерним сильно вираженим приємним ароматом. Широко застосовується в кулінарії для ароматизації страв, в засушеному та консервованому вигляді. В народній медицині та косметології використовується як засіб з тонізуючою та протизапальною дією.

Пряність розмножується з насіння та розсади, особливих труднощів вирощування базиліка з насіння не складає. Для продуктивного зростання культурі необхідно достатнє освітлення та рясний полив. Рослину можна вирощувати в домашніх умовах, відкритих та закритих ґрунтах.

Говорячи про грамотну технологію вирощування, слід звертати увагу на культури-попередники, які до цього вирощувалися у ґрунті. Кращим варіантом в такому випадку будуть культури, під які вносилися великі дози органічних добрив. Базилік прекрасно почуває себе на ґрунтах, де раніше виростали бобові, гарбузові та пасльонові. Перед посівом необхідно прогріти насіння, зазвичай прогрівають на сонці. Потім насіння слід замочити у теплій воді приблизно на 20 годин, після цього можна висівати. Оскільки пряність не переносить холоду, сіяти необхідно при температурі повітря вище 20 градусів за Цельсієм. Якщо вирощувати розсаду в домашніх умовах, то зелень можна отримати вже на початку квітня. Приблизно в травні, коли в рослини з’явилися хоча б 5 листочків, можна пересаджувати у відкритий ґрунт. Цвісти рослина починає в кінці липня до серпня. Листя в той період насичене максимальною кількістю ефірних масел, від чого вони особливо приємно пахнуть.

Вибираючи місце для посіву чи розсади на відкритих ґрунтах, зверніть увагу на наступні важливі моменти:

  • територія для посіву та вирощування рослини повинна бути відкритою для сонця та захищена від вітру;
  • базилік вологолюбна рослина, не допускайте пересихання землі, помірно зрошений ґрунт – ідеальне місце для пряності. Проте базилік боїться надлишку вологи і холоду;
  • рослину потрібно підживлювати мінеральними добривами раз на два тижні.

Наш каталог сформовано шляхом ретельного відбору якісних варіантів насіння. На сайті компанії Harvest Center присутні сорти, які гарантовано прижилися на території України, проростають у відкритих та закритих ґрунтах, підходять для вживання свіжої продукції та переробки. Смаковими та кольоровими вподобаннями потішить будь-яку господиню, а фермера - стабільним урожаєм. У нас ви можете підібрати оптимальний для ваших умов варіант і купити насіння базиліка раннього та середнього строку дозрівання.

Асортимент насіння базиліку у Harvest Center

Ранній базилік представлений в онлайн-каталозі сортами:

  • Доллі.
  • Едвіна.
  • Емілі.

Сорт Доллі, швидкорослий, дає стабільний урожай навіть за понижених температур, має зелені листки великого розміру. Едвіна, перевірений швидкорослий гібрид, підходить для вирощування як у горщиках так і відкритих та закритих ґрунтах. Сорт Едвіна може проростати навіть за недостатньої освітленості місця та придатний до всесезонного вирощування. Базилік Емілі компактний з коротким міжвузлям, має темно-зелене випукле листя, характеризується інтенсивним ароматом та довго зберігає товарний вигляд.

Найпопулярнішим на ринку пряної продукції по праву вважається базилік Розі з темно-фіолетовим листям. Даний вид є середньораннім, відрізняється швидкими темпами росту листя та стебла навіть в умовах недостатнього освітлення.

Замовити насіння базиліку за помірною ціною можна онлайн, або зателефонувавши представникам Harvest Center. Фасування доступне від 250 г до 1 кг, кваліфіковані консультанти нададуть вичерпні відповіді на ваші запитання і проінформують вас, надавши корисні рекомендацію по підбору насіння потрібної культури.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.