";

Квасоля


1 - 4 з 4
Квасоля Крокет | Kroket, Clause

Квасоля Крокет | Kroket, Clause

Крокет – високоврожайний середньостиглий сорт спаржевої квасолі для свіжого ринку. Тривалість вегета..

549.00 грн 549.00 грн

Квасоля Пайк | Paik, Clause

Квасоля Пайк | Paik, Clause

Пайк – високопродуктивний середньостиглий сорт спаржевої квасолі, вирізняється високою однорідністю ..

432.00 грн 432.00 грн

Квасоля спаржева Ягуар, Hazera

Квасоля спаржева Ягуар, Hazera

    Урожай збирають через 55-60 днів після появи сходів. Насіння спаржевої квасо..

642.00 грн 642.00 грн

Квасоля Фруідор | Fruidor, Clause

Квасоля Фруідор | Fruidor, Clause

Фруідор – ексклюзивний середньостиглий сорт спаржевої квасолі, завжди популярний на ринку. Рослини п..

576.00 грн 576.00 грн

1 - 4 з 4

Насіння квасолі

В Україні вирощують квасолю повсюдно вже не одне сторіччя. Головне вибрати якісне та врожайне насіння квасолі. Налічується понад 90 різновидів її сортів, кожен з яких представляє високу харчову цінність. Вона, як представник родини бобових, багата на білок, містить у своєму складі кальцій, магній, фосфор, інші мінеральні речовини, цілий вітамінний комплекс.

Особливості сортів квасолі

Купуючи посівний матеріал, зверніть увагу на термін дозрівання. По цьому показнику квасоля буває:

  • рання – досягає зрілості за 56 днів, її необхідно своєчасно прополювати;

  • середньостигла – при належному догляді готова до споживання через 75 днів;

  • пізня – щоб досягти належного дозрівання, їй знадобиться 100 днів, вона добре зберігається взимку.

Можна придбати насіння квасолі кущової, що росте компактно, у вигляді кущів. Є культура, яка плететься під час росту, її необхідно підв’язувати. Боби також відрізняються кольором: білі – найбільш розповсюджені, червоні, фіолетові, чорні, жовті, рябі.

Стає популярним серед українців насіння спаржевої квасолі, вона дуже смачна та корисна для організму. Із неї виготовляють безліч страв, консервують.

Посадка та вирощування

Для бобових підходить легкий грунт з хорошим дренажем. Квасолю можна висаджувати навіть на ділянках, які давно не оброблялися, адже культура є гарним сидератом, після неї добре ростуть інші рослини. Перед посадкою квасолі стручкової, насіння рекомендується замочити у воді на добу, тоді воно потрапить у грунт набряклим і трішки пророслим. За сходами необхідний догляд:

  • розпушування грунту при появі перших сходів, земля повинна добре пропускати воду та повітря;

  • внесення добрив – першу підгодівлю поводять через місяць після посіву, можна використовувати комплексні препарати і азотні добрива;

  • полив сходів – квасоля любить воду, особливо під час вегетації, тому не допускайте пересихання грунту;

  • проведення боротьби зі шкідниками та хворобами – рослина обробляється спеціальними препаратами проти грибкових захворювань та шкодочинних комах.

Придбайте якісне насіння квасолі

На сайті інтернет-магазину Harvest-center можна вибрати насіння квасолі, ціна якого доступна для покупців. Воно відповідає всім стандартам якості, дає дружні сходи і відмінний урожай. При виборі сорту звертайте увагу на особливості вирощування, колір, термін дозрівання, смакові якості.

В нашому каталозі є посівний матеріал різного виду, наприклад, квасоля Серенгеті з соковитими, м`яристими стручками зеленого кольору. Вона відноситься до сорту спаржа, насіння має білий колір, круглу форму.

Наш магазин здійснить доставку купленого вами насіння Новою поштою в усі міста України, можете замовити самовивіз товару. Телефонуйте нашим менеджерам, вони проконсультують покупців з питань придбання посівного матеріалу, доставки та оплати. Якщо вам необхідна для вирощування квасоля, насіння купити пропонуємо на сайті Харвест центр, де часто діють акції та знижки. З нами ви отримаєте щедрі врожаї культурних рослин!



ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

✿ Як підготувати грунт для вирощування квасолі?

Підготовка грунту для вирощування квасолі включає в себе обробку грунту восени або навесні перед посівом. Рекомендується внести комплексні добрива для покращення родючості. Квасолі вимагають добре дренованого грунту та багато сонячного світла.

✿ Як часто потрібно поливати квасолю?

Квасоля потребує регулярного поливу. Рекомендується поливати культуру рясно, особливо під час формування бобів. Необхідно уникати пересихання грунту.

✿ Як захистити квасолю від хвороб та шкідників?

Для захисту квасолі від хвороб та шкідників рекомендується використовувати фунгіциди та інсектициди на ранніх стадіях росту рослин. Також важливо забезпечити відповідний відстій між поливами та уникати зайвого вологозабезпечення.

✿ Які популярні сорти квасолі варто вирощувати?

У нашому магазині популярними сортами насіння є: Квасоля Паїк Паїк, Clause, Квасоля Фрідор, Clause, Квасоля Крокет, Clause та інші.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.