";

Петрушка


1 - 8 з 8
Петрушка Аргон, Enza Zaden

Петрушка Аргон, Enza Zaden

Аргон – новий швидкорослий сорт петрушки з гладеньким темно-зеленим листком. Формує добре розвинутий..

450.00 грн 405.00 грн

Петрушка Вега, Enza Zaden

Петрушка Вега, Enza Zaden

Вега – новий сорт кучерявої петрушки. Рослина вирівняна, з вертикальним ростом та коротким міжвузлям..

555.00 грн 499.50 грн

Петрушка коренева Ігл, Bejo

Петрушка коренева Ігл, Bejo

Ігл – пізньостиглий сорт кореневої петрушки, має високу стійкість до стрілкування. Тривалість вегета..

275.00 грн 245.00 грн

Петрушка коренева Арат, Bejo

Петрушка коренева Арат, Bejo

Арат – продуктивний пізньостиглий сорт кореневої петрушки, призначений для довготривалого зберігання..

358.00 грн 318.00 грн

Петрушка кучерява Петра, Bejo

Петрушка кучерява Петра, Bejo

Петра – високоврожайний сорт кучерявої петрушки. Тривалість вегетаційного періоду 85 днів. Рослина п..

132.00 грн 117.00 грн

Петрушка листова Ріалто, Bejo

Петрушка листова Ріалто, Bejo

Ріалто – сорт листової петрушки, вирізняється високою вирівняністю. Тривалість вегетаційного періоду..

97.00 грн 86.00 грн

Петрушка Новас | Novas, Clause

Петрушка Новас | Novas, Clause

Новас – ранньостиглий сорт листової петрушки із великими гладенькими листками. Термін від появи сход..

241.00 грн 224.00 грн

Петрушка Ріна, Rijk Zwaan

Петрушка Ріна, Rijk Zwaan

Ріна – грубокучерявий сорт петрушки французького типу. Дозволяє отримати листя хорошої якості навіть..

67.00 грн 61.00 грн

1 - 8 з 8

Насіння петрушки

Петрушку використовують у кулінарії для надання різноманітним стравам особливого присмаку і аромату. Вона необхідна в медицині і косметології. Тому серед іншої городини, її активно вирощують дачники на своїх ділянках. Щоб отримувати щедрі врожаї, придбайте високоякісне насіння петрушки. Реалізується воно в широкому асортименті в інтернет-магазині Harvest-center, пропонується насіння листової та кореневої культури.

Яке насіння вибрати

У нас є посівний матеріал, що дозволить городникам насолоджуватися смаком петрушки уже через 60-100 днів після посіву, впродовж усього літа і до пізньої осені. Пропонуємо вам сертифікований товар від кращих світових виробників Enza Zaden, Bejo, Rijk Zwaan з Нідерландів та України.

Обирайте в каталозі:

  • Насіння петрушки кореневої: Ігл – це пізньостиглий сорт, вегетаційний період триває 155 днів, має добре сформовані коренеплоди білосніжного кольору конічної форми, гладеньку поверхню; Арат – пізньостиглий сорт, підходить для тривалого зберігання, коренеплоди сніжно-білого відтінку, конічної форми.

  • Насіння петрушки кучерявої: Вега – рослина темно-зеленого кольору, підходить для всесезонного вирощування у відкритому й закритому грунті; Петра – високоврожайний сорт, його вегетаційний період триває 85 днів, листя насиченого зеленого кольору, стійкий до захворювань.

  • Листова петрушка насіння Ріалто – має гладенькі листи темно-зеленого кольору, швидко відростає після зрізання, листя не жовтіє.

  • Петрушка французька: Ріна – грубокучерявий сорт, навіть за несприятливих умов можна отримати листя високої якості. Відрізняється інтенсивним забарвленням, стійкістю до хвороб. Її можна вирощувати в приміщенні у горщиках.

  • Аргон – швидкорослий сорт, петрушка диплоїдного типу, має темно-зелені, гладенькі листочки, відмінний аромат і смакові якості.

Особливості вирощування

Насіння цієї культури сходить досить довго – до 3-х тижнів. Тому перед посівом його слід замочити на 8 годин у теплій воді, а потім просушити до стану сипучості. Сіють рослину, коли грунт добре прогрівся, тобто, в середині квітня або на початку травня – в залежності від погоди. Сходи петрушки садової та кореневої, як і її насіння, не бояться заморозків, проростання відбувається при температурі +2 градуси, вона може витримувати морози до мінус 8 градусів.

Після того, як з`являться три перших листочки, розсаду петрушки пікірують. Її необхідно своєчасно прополювати та здійснювати полив. Якщо ви бажаєте отримати великий коренеплід, то їй потрібне підживлення. Найкращі сусіди для неї – томати, кріп, картопля, перець.

Де купити насіння петрушки

Подбайте посівний матеріал завчасно, зробіть запас з осені. Петрушку ви можете вирощувати у себе на підвіконні цілу зиму. Магазин Harvest-center гарантує якість насіння, його доставку за адресою покупця в будь-яке місто України. Можна купувати товар оптом та в роздріб.

У нашому магазині ціна петрушки доступна для городників та власників дачних ділянок. Діють акції та знижки – ви придбаєте насіння по вигідній ціні. Коренеплоди петрушки придатні для зимового зберігання, а листовий сорт рослини буде смакувати до столу круглий рік.

Безкоштовна доставка
від 2000грн
Постійні знижки Команда професіоналів 100% задоволення
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.