";

Плівка поліетиленова


1 - 4 з 4
Плівка поліетиленова ординарна, InterRAIS

Плівка поліетиленова ординарна, InterRAIS

Поліетиленова плівка ординарна, виготовлена із поліетилену високого тиску, характеризується високим ..

1800.00 грн

Плівка теплична стабілізована, 12 місяців, InterRAIS

Плівка теплична стабілізована, 12 місяців, InterRAIS

Плівка теплична стабілізована призначена для використання у тепличних господарствах. Завдяки присутн..

2400.00 грн

Плівка теплична стабілізована, 24 місяці, InterRAIS

Плівка теплична стабілізована, 24 місяці, InterRAIS

Плівка теплична стабілізована призначена для використання у тепличних господарствах. Завдяки присутн..

3000.00 грн

Плівка теплична стабілізована, 36 місяців, InterRAIS

Плівка теплична стабілізована, 36 місяців, InterRAIS

Плівка теплична стабілізована призначена для використання у тепличних господарствах. Завдяки присутн..

3000.00 грн

1 - 4 з 4

Плівка теплична

Мінливі погодні умови в Україні – весняні заморозки, літня посуха або значна кількість опадів, завдають шкоди врожаю. Теплиці і парники допоможуть протистояти примхам погоди. Тому незамінний матеріал в сільському господарстві – плівка теплична, що використовується як власниками невеликих городніх ділянок/дач, так і фермерами та агрофірмами. Облаштувавши теплицю, можна отримувати врожаї городини впродовж всього року, вирощувати розсаду, коли надворі ще холодно.

В основі професійна теплична плівка має якісний поліетилен високого тиску (ПЕТ). Виготовляють матеріал методом екструзії з додаванням до нього світлостабілізуючих добавок, що уповільнюють процес руйнування полімерів під впливом атмосферних явищ, тобто, продовжують термін його служби.

В основе профессиональной тепличной пленки качественный полиэтилен высокого давления (ПЭТ). Изготавливают материал методом экструзии с добавлением светостабилизирующих добавок, замедляющих процесс разрушения полимеров под воздействием атмосферных явлений, то есть, продлевают срок ее службы.


Плівка для теплиць

Особливості тепличної плівки

Її завдання – забезпечити комфортні умови для вирощування ранньої розсади, підвищити врожайність овочів, фруктів, сільгоспкультур. Якщо вам необхідна плівка теплична, купити її можна в спеціалізованому інтернет-магазині Harvest-center. Вона відповідає всім стандартам якості, відрізняється такими характеристиками:

  • міцністю та довговічністю – експлуатувати плівку можна впродовж 3-7 років, вона не боїться навантажень;

  • стійкістю до ультрафіолетового випромінювання – не втрачає еластичності, не піддається розривам, не пропускає зайвих сонячних променів;

  • здатністю захищати від таких природних явищ, як дощ, град, сніг, вітер, заморозки;

  • створює оптимальну вологість у верхньому шарі грунту та необхідний для росту культурних рослин температурний режим;

  • забезпечує проникнення світла всередину теплиці на необхідному рівні, захищає від пилу та бруду;

  • не дозволяє скупчуватися у теплиці конденсату від водяної пари, зберігає необхідний клімат всередині конструкції.

Витримує численні навантаження, кілька циклів замерзання та відтавання плівка теплична армована. Її можна використовувати при температурі від -50 до +60 градусів.

Різновиди тепличної плівки

У нашому каталозі аграрії та городники знайдуть матеріал різного виду для теплиць. Відрізняється він по ширині, довжині та товщині. Є у продажу плівка теплична стабілізована 150 мкм, а також плівка 120 і 80 мкм. Призначена вона для використання у тепличних господарствах, зберігає еластичність та необхідні властивості впродовж зазначеного терміну експлуатації – 36, 24 і 12 місяців. На зимовий період її знімати не потрібно. Продається у рулонах, має жовтий, жовтогарячий, червоний, прозорий колір.

Теж пропонуємо покупцям плівку поліетиленову ординарну, що наділена високим коефіцієнтом розтягування, характеризується значною міцністю на розриви. Проникливість світла складає 80-90%.

Плівка поліетиленова теплична від виробника – найкращий вибір для вас!

Вона легко монтується вручну, без застосування додаткової техніки. Якщо ви придбаєте якісний матеріал, вам не потрібно буде кожного сезону витрачати кошти на його покупку, а також час на облаштування теплиці. На нашому сайті є різноманітна плівка теплична, ціна якої залежить від ширини, товщини на довжини рулону. Вона допоможе створити оптимальний рівень вологості та світла для рослин, підтримає сприятливий мікроклімат, необхідну температуру, захистить культури від палючого сонця і заморозків.

Використовується поліестерна теплична плівка в сільському господарстві, промисловості, будівництві, побуті. Знадобиться для укриття сіна або скошеної трави від опадів, для спорудження тимчасових навісів на полях, інших потреб.

Де придбати плівку для теплиць

У каталозі магазину Harvest-center є плівка, яка може використовуватися від 1 до 6 сезонів. Розкривайте рулон строго по горизонталі, це дозволить продовжити термін її служби. Натягуйте її щільно, щоб вона не провисала. У місцях, де є рулонний шов, необхідно додатково зміцнити полотно. Зберігати плівку слід у темному приміщенні, що добре провітрюється, оптимальна температура – 15-20 градусів.

Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією – вони допоможуть розрахувати, скільки необхідно плівки для теплиці. Придбати товар ви можете безпосередньо на сайті – вам не доведеться відриватися від виробництва. Телефонуйте нам – відповімо на всі ваші запитання. Доставимо покупку в будь-яке місто України.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.