";

Фуміганти


1 - 3 з 3
Джин - фумігант, Alfa SmartAgro

Джин - фумігант, Alfa SmartAgro

ВластивостіДжин забезпечує швидку дію на шкідників, яка залежить від концентрації газу фосфіну в пов..

606.00 грн

Селфос – фумігант, Укравіт

Селфос – фумігант, Укравіт

Селфос — фумігант з інсектицидною та родентицидною дією. При контакті препарату з атмосферним повітр..

656.00 грн

Фуміфос – фумігант, Хімагромаркетинг

Фуміфос – фумігант, Хімагромаркетинг

Фуміфос— фумігант з інсектицидною та родентицидною дією. Фуміфос забезпечує 100% загибель всіх шкідн..

435.00 грн

1 - 3 з 3

Фуміганти

Якщо урожай вже вирощено й зібрано, для аграріїв важливо забезпечити його захист від шкідників під час зберігання. Для цього рекомендують використовувати фуміганти. Це спеціальні засоби захисту рослин, що застосовуються на складах та зерносховищах для захисту зібраного урожаю від шкідників.

Спектр застосування і принцип дії

Пропонуємо купити фуміганти в нашому спеціалізованому інтернет-магазині Harvest-center. Це хімічні речовини, призначені для ефективного і швидкого знищення шкодочинних комах. Препарат виділяє в повітря газ, який, потрапляючи в дихальну систему шкідників, блокує їх життєво важливі функції. Це перешкоджає знищенню зернових запасів.

У нашому каталозі аграрії знайдуть фумігант селфос від українського виробника Укравіт. Він має багато позитивних якостей, доступну ціну, добре себе зарекомендував.

Серед характеристик фумігантів можна назвати:

  • з їх допомогою обробляють приміщення для зберігання зерна, коренеплодів, насіння – комори, склади, зернотоки, сховища, елеватори;
  • препарат не накопичується в продуктах, він безпечний для зібраного врожаю;
  • засіб вважається високотоксичним (1-й клас безпеки). Працівник, який буде виконувати роботи, має строго дотримуватися техніки безпеки.

Процедуру рекомендують здійснювати в закритих приміщеннях, а також в імпровізованих теплицях, які здатні утримувати газ.

Для ефективного збереження врожаю ви можете застосовувати фумігант алфос. Він підходить для приміщень, де зберігаються зернопродукти, зерно. Шкідники будуть повністю знищені на 3-5 добу після обробки приміщення.

Де придбати якісні фуміганти для захисту вашого врожаю

Ознайомтеся з характеристиками фумігантів на нашому сайті. Консультанти магазину Harvest-center допоможуть вам підібрати препарат, а також розрахувати норми його застосування, враховуючи обсяг і завантаженість приміщення.

Оброблення приміщень здійснюють двома способами:

  1. заглибним – таблетки вводять з допомогою спеціального інструменту у зерно, що зберігається насипом. Поглиблена закладка продовжує час дії засобу і його ефективність;
  2. поверхневим – препарат, розфасований в таблетки або гранули, рівномірно розподіляють в приміщенні, яке обробляють: на підлозі, на поверхні зерна, між мішками з насінням/продукцією.

На фуміганти ціна залежить від їх характеристик, особливостей та виробника. Придбати засоби захисту рослин можна оптом чи в роздріб, оформивши замовлення онлайн на нашому сайті. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми допоможемо оформити замовлення. Гарантуємо доставку товару за вашою адресою по різних регіонах України.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.