";

Коріандр


1 - 2 з 2
Коріандр Карібе, Bejo

Коріандр Карібе, Bejo

Карібе – високоврожайний сорт коріандра, має прекрасну вирівняність насіння. Тривалість періоду веге..

47.00 грн 42.00 грн

Коріандр Маріно, Enza Zaden

Коріандр Маріно, Enza Zaden

Маріно – сорт коріандру придатний для вирощування в умовах підвищених температур. Листки добре розсі..

330.00 грн 291.00 грн

1 - 2 з 2

Насіння коріандру

Коріандр або кінза відноситься до родини зонтичних, це однорічна трав`яниста рослина. Вона має лікарські властивості і використовується як прянощі. В інтернет-магазині Harvest-center можна придбати насіння коріандру від кращих виробників. Якщо посієте його в грунт у квітні, тільки-но зійде сніг, то на початку літа вже зможете зрізати перші листочки кінзи.

Особливості вирощування

Ароматна зелень – це кінза, насіння вживають як прянощі (коріандр). У рослини сильна коренева система, вона має високу холодостійкість, не вимоглива до температур, добре переносить посуху. Щоб виростити коріандр, насіння висівають у відкритий грунт, в теплицю або у горщики на підвіконні. За сезон можна здійснити приблизно 5 зрізувань зелені. Для гарного урожаю необхідно дотримуватися таких вимог:

  • обирати для посіву сонячні ділянки, хоча підходить і притінок;
  • культура любить удобрений, пухкий, родючий грунт, не потребує підживлення;
  • насіння слід закладати на глибину від 1 до 1,5 см, вимагає поливу на початку росту;
  • сходи проріджують на відстань до 7 см – якщо бажаєте отримати зелень;
  • хочете мати зерно – залишайте між розсадою від 20 см, проріджуйте сходи поступово, а вирвану зелень застосовуйте в приготуванні страв.

Пропонуємо насіння коріандру купити на сайті Harvest-center

В електронному каталозі нашого магазину ви знайдете якісний посівний матеріал від кращих світових виробників. Гарні відгуки отримав високоврожайний сорт Карібе від Bejo, його період вегетації складає до 75 днів, стійкий до стрілкування, має прекрасний аромат.

Радимо купити коріандр сорту Маріно (виробник Enza Zaden), його вирощують в умовах підвищених температур, рослина характеризується великими зубчатими листками, тонкими стеблами.

Замовляйте у нас коріандр насіння, ціна і якість якого вас задовольнить. Гарантуємо доставку товару у ваше місто, обирайте зручний для вас спосіб оплати.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.