";

Садові пили


1 - 2 з 2
Пила Felco 600, Швейцарія

Пила Felco 600, Швейцарія

Складна садова пилка виробництва компанії Felco (Швейцарія). Інструмент вирізняється високою ефектив..

860.00 грн

Пила садова складна 7 TPI, 240 мм My Garden

Пила садова складна 7 TPI, 240 мм My Garden

    Пила садова складна з прямим лезом довжиною 240 мм, виготовлена ​​з високояк..

630.00 грн

1 - 2 з 2

Якісні пили для саду та дачі

Серед головних інструментів у садовода чи власника дачної ділянки мають бути садові пили. Вони дають можливість своєчасно доглядати за деревами та кущами, обрізати сухі або неестетичні гілки. Це допоможе утримувати ділянку в належному вигляді, продовжити життя рослин.

Ручна пила проста, зручна і надійна у використанні. Її можна застосовувати при спилюванні дерев і гілок, що перевищують в діаметрі 3 см, працювати у важкодоступних місцях.

Садова пила: характеристики та види інструментів

Виробники виготовляють ручні пили різних типів, ви можете обрати найзручніший для себе засіб. Серед актуальних інструментів є:

  1. Ножівки – з серповидним та прямим полотном, яке звужується в кінці. Ножівка оснащена спеціальною ручкою із зубцем-обмежувачем, обрізка гілок виконується на себе. Використовують її для роботи у важкодоступних місцях, при зрізуванні товстих гілок.

  2. Пила садова із заокругленою передньою частиною. Вона має невеликі гострі зубці, дає акуратний і чистий зріз. Характеризується витягнутою формою полотна, що дозволяє прискорити процес обрізки та збільшити глибину спилювання.

  3. Лучкові інструменти – по зовнішньому вигляду вони нагадують лук. Мають гостре полотно, що натягується на раму. Конструкцією передбачено протектор для натягування полотна і гвинт – він дозволяє регулювати силу натягування.

  4. Складна пила – компактна і легка, її можна використовувати для зрізування гілок різного виду, працювати у важкодоступних місцях, зручна в туристичних походах і поїздках. Вона безпечна, власник надійно захищений від отримання травм, адже її лезо закрите.

Як обрати ручну пилку

В інтернет-магазині Harvest-center покупці знайдуть якісні сертифіковані інструменти для роботи в саду та на ділянці від кращих виробників. Якщо ви збираєтеся придбати садову ручну пилу, зверніть увагу на її характеристики. Інструменти повинні відповідати таким стандартам:

  • виготовлятися з якісної загартованої сталі, це дозволяє досягнути їх гнучкості, твердості і міцності;

  • мати хромоване чи нікельоване покриття, що захищає лезо від іржі та інших негативних впливів, воно тривалий час не втрачає своїх функцій навіть від інтенсивної експлуатації;

  • зубці наділені значною ріжучою здатністю, можуть різати в одному або двох напрямках – вперед і назад. Є ножівки з подвійними рядами зубців, вони дозволяють зробити зріз акуратнішим і чистішим;

  • мати зручну в роботі пластикову ручку – вона ергономічна, не вислизає із рук і зменшує вібрацію. З нею процес обрізки гілок буде комфортним.

У нас на сайті можна садові пили купити оптом або в роздріб, за доступною ціною. В залежності від того, яку мету ви переслідуєте і які задачі ставите, необхідно звертати увагу при їх виборі на крок зубців, товщину полотнища, матеріал рукоятки. Найзручнішим буде той інструмент, яким можна користуватися самостійно – без допомоги іншої людини, та виконувати максимальну кількість робіт.

Телефонуйте нам або робіть замовлення на сайті. Ми здійснюємо доставку замовленого товару по різних містах України, а в мешканців Вінниці є можлівість самостійно отримати інвентар за адресою вул. Мечнікова, 5. Надійна пила для саду прослужить вам довгий час, допоможе доглядати за ділянкою і садом.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.