";

Подрібнювачі гілок


1 - 1 з 1
Подрібнювач гілок Makita UD 2500

Подрібнювач гілок Makita UD 2500

..

16457.00 грн

1 - 1 з 1

Гілкоподрібнювач відноситься до популярного спеціального обладнання для догляду за садом, парком чи сквером. Техніка допомогає в утілізації гілок після обрізки дерев та кущів та опалого листя. Це значно полегшує життя господарю ділянки, адже не потрібно їх палити, порушуючи діючі норми чи додатково витрачати кошти на вивіз сміття. Крім того, подрібнювач гілок перемілює все до однорідної мульчі, що використовується для підживлення ґрунту.

В інтернет магазині Harvest-center ми пропонуємо техніку відомого японського бренду Makita. Садовий подрібнювач однаково добре працює з:

 • свіжозрізаними гілками дерев та кущів;
 • свіжим листям;
 • хвойними голками;
 • стеблами бур'янів;
 • кукурудзяними та соняшниковими стеблами після збирання врожаю.

Наявний у нашому каталозі інструмент напівпрофесійного класу і може використовуватися як для невеликого саду чи городу, так і для середніх за розмірами ділянок із плодово-ягідними насадженнями.

Які бувають гілкоподрібнювачі

Дробарка гілок є конструкцією, що складається з корпусу встановленого на опорних ніжках або колесах, приймача, ріжучого механізму, бензинового або електричного двигуна та контейнера для відходів.

Залежно від механізму подрібнювачі бувають:

 • ножовими (2 ножі обертаються в одній площині, подрібнюючи траву, гілки, листя та плоди);
 • фрезерними (подрібнення за допомогою спеціальних фрез);
 • комбінованими (ріжучий інструмент є комбінацією декількох ножів зі спеціальною фрезою).

Існують бензинові (не потрібний шнур) та електричні подрібнювачі. Перші можуть працювати автономно та призначені для роботи на великих площах. Але вони вимагають додаткового складного обслуговування - заправки паливом, заміни масла, фільтра, свічок. Електричні потребують наявності розетки у дворі і можуть пересуватися лише довжиною кабелю. До переваг таких пристроїв відносять доступну ціну, тиху роботу та малу вагу.

Критерії вибору садового подрібнювача гілок

Перш ніж купити дробарку гілок потрібно визначитися з типом відходів, з якими потрібно буде впоратися пристрою, їх обсягом, розміром ділянки, де проводитимуться роботи. Далі звертаємо увагу на тип виробу та наступні характеристики:

 • Потужність залежить від типу встановленого двигуна. Наприклад, подрібнювач гілок з електродвигуном може мати потужність трохи більше 2,6 кВт, а бензиновий – до 9,5 кВт. Чим потужніша техніка, тим вона продуктивніша і тим більші відходи може подрібнювати.
 • Максимальний діаметр гілок може становити від 30 до 75 мм у різних моделей. Подрібнювач трави та гілок ріже відходи діаметром не більше 40 мм, а подрібнювач сміття – діаметром 50-75 мм.
 • Колеса. Якщо вони надто вузькі, то важкий шредер незручно перевозитиме по ділянці, він загрузне в грунті. Тому чим ширший обід, тим краще.
 • Вага агрегату, чим вона більша, тим більше габарити моделі, і місце на ділянці, яке він займає. Тому слід врахувати, чи зможете ви комфортно розмістити на своїх 6 сотках садовий подрібнювач вагою, наприклад, в 80 кг.
 • Додаткові опції, покликані полегшити роботу з подрібнювачем, зробити її швидкою, комфортною та безпечною. Наприклад, це автоподача матеріалу, блокування двигуна від ненавмисного запуску, шумозаглушення, регулювання швидкості обертання подрібнювального механізму

З урахуванням поточної ситуації в Україні також варто врахувати можливості компанії з доставки обладнання. Harvest-center – офіційний представник бренду Makita, тому техніка в наявності на нашому складі у Вінниці та може бути оперативно відправлена ​​перевізниками. Ми продаємо тільки оригінальне обладнання, на яке поширюється гарантія виробника. У нашому каталозі садівники-аматори та професіонали знайдуть широкий спектр інструментів та обладнання, які перетворять ділянку на райдужний куточок. При комплексних замовленнях менеджери нададуть знижки.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.