";

Родентициди


1 - 1 з 1
Антимиша - родентицид, Хімагромаркетинг

Антимиша - родентицид, Хімагромаркетинг

Антимиша - потужний та безпечний родентицид на основі антикоагулянту другого покоління. Володіє висо..

154.00 грн

1 - 1 з 1

Боротьба з гризунами – важлива задача аграріїв та городників. Якщо мишей, пацюків, ховрахів не знищувати, вони завдадуть значної шкоди сільськогосподарським культурам, можуть пошкодити запаси продукції в значній кількості. Щоб знищити гризунів, використовують ефективні препарати – родентициди органічного та неорганічного походження різного виду.

Класифікація родентицидів

Ці засоби розроблені спеціально для боротьби з гризунами, їх поділяють на кілька видів в залежності від складу – синтетичні і органічні, від принципу дії, рівня токсичності, препаративної форми – гранули на основі зерна, тістові приманки, парафінові брикети. По швидкості і особливостях дії отрута для мишей, щурів, інших гризунів буває:

  1. Гострої дії – до її складу входить миш`як, фосфід цинку, стрихнін. Препарат згубно впливає на шкідників, знищує їх в короткий період часу – від 30 хвилин до однієї доби. Використовують отруту працівники санепідемслужби для швидкого знищення гризунів. Її недолік: родичі загиблих тварин можуть відмовитися від поїдання родентициду, запідозривши неладне.
  2. Хронічної дії (антикоагулянти) – такі препарати особливо актуальні, вони широко використовуються для знищення мишей і щурів. В організмі тварин поступово накопичуються отруйні речовини, шкідники гинуть, коли кількість отрути перевищує норму. Родичі загиблої тварини не пов`язують загибель родича з отрутою, продовжують її поїдати. Такі приманки підходять для побутових потреб.
  3. За рівнем токсичності препарати родентициди діляться на 4 класи. Перший і другий клас – особливо небезпечні і високонебезпечні. У побутових умовах їх не застосовують, вони підходять для промислового виробництва. Третій клас об’єднує помірно небезпечні приманки. Їх активно використовують вдома, в лікувальних установах, в закладах громадського харчування. Четвертий – низький клас токсичності, їх рекомендують в якості профілактики від гризунів.

Який засіб для боротьби із гризунами купити

Обираючи препарат, ознайомтеся з його характеристиками, враховуйте, де ви будете його використовувати – на присадибній ділянці, в сільськогосподарському виробництві, в закритому приміщенні чи надворі. Консультанти інтернет-магазину Harvest-center допоможуть вам визначитися з препаратом, дадуть відповіді на всі запитання.

Є кілька причин на те, щоб антикоагулянті родентициди купити для знищення гризунів:

  • їх можна застосовувати в приміщенні і на вулиці – якщо є захист від поїдання приманки тваринами і птахами;
  • принади безпечні для свійських тварин при одноразовому їх поїданні, вони не викличуть патологічного ефекту;
  • отрута не викликає захисну реакцію в організмі гризунів, не спостерігається звикання до неї;
  • приманка є ефективною і надійною, у щурів не виникає остраху при її поїданні.

Пропонуємо ефективний, безпечний родентицид «Антимиша» від виробника «Хімагромаркетинг». Це відмінний засіб у боротьбі з різними видами мишовидних гризунів, що підходить для складів, сховищ, інших приміщень, може застосовуватися на сільськогосподарських угіддях. Випускається у вигляді таблеток, непривабливих для інших тварин.

Де замовити приманку

Ефективна принада для мишей допоможе швидко позбутися гризунів, зберегти врожай та майно. Її можна застосовувати в домашніх умовах, для боротьби зі шкідниками у великих аграрних господарствах, на підприємствах та в організаціях.

Замовляйте на сайті Harvest-center отруту від щурів від перевірених виробників. Оформляйте покупку самостійно, телефонуйте нам – допоможемо зробити замовлення. Діє доставка товару по всіх регіонах України, скористайтеся зручним вам способом оплати.

Безкоштовна доставка
від 2000грн
Постійні знижки Команда професіоналів 100% задоволення
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.