";

Родентициди


1 - 6 з 6
Антимиша - родентицид, Хімагромаркетинг

Антимиша - родентицид, Хімагромаркетинг

Антимиша - потужний та безпечний родентицид на основі антикоагулянту другого покоління. Володіє висо..

177.00 грн

Бродівіт – родентицид, Укравіт

Бродівіт – родентицид, Укравіт

Переваги препарату:• найефективніша альтернатива фосфіду цинку;• надзвичайно простий спосіб приготув..

3985.00 грн

Номайс - родентицид, Alfa SmartAgro

Номайс - родентицид, Alfa SmartAgro

Спектр діїСірі щури, чорні щури, водяні щури, хатні миші, польові миші.Рекомендації щодо приготуванн..

756.00 грн

Родентицид "Антимиша", Адіант+

Родентицид "Антимиша", Адіант+

Застосування препаратуОб’єкт, проти якого обробляєтьсяСпосіб обробкиНорма витрати препаратуЩури (зви..

60.00 грн

ТАЛОН RB, г. п. родентицид, Syngenta

ТАЛОН RB, г. п. родентицид, Syngenta

Застосування препаратуОб’єкт, проти якого обробляєтьсяСпосіб обробкиНорма витрати препаратуЩури (зви..

39.00 грн

Шторм® - родентицид, BASF

Шторм® - родентицид, BASF

Переваги препаратувисока ефективність – довготривала дія на гризунів;відмінне поїдання – на відміну ..

264.00 грн

1 - 6 з 6

Боротьба з гризунами – важлива задача аграріїв та городників. Якщо мишей, пацюків, ховрахів не знищувати, вони завдадуть значної шкоди сільськогосподарським культурам, можуть пошкодити запаси продукції в значній кількості. Щоб знищити гризунів, використовують ефективні препарати – родентициди органічного та неорганічного походження різного виду.

Класифікація родентицидів

Ці засоби розроблені спеціально для боротьби з гризунами, їх поділяють на кілька видів в залежності від складу – синтетичні і органічні, від принципу дії, рівня токсичності, препаративної форми – гранули на основі зерна, тістові приманки, парафінові брикети. По швидкості і особливостях дії отрута для мишей, щурів, інших гризунів буває:

  1. Гострої дії – до її складу входить миш`як, фосфід цинку, стрихнін. Препарат згубно впливає на шкідників, знищує їх в короткий період часу – від 30 хвилин до однієї доби. Використовують отруту працівники санепідемслужби для швидкого знищення гризунів. Її недолік: родичі загиблих тварин можуть відмовитися від поїдання родентициду, запідозривши неладне.
  2. Хронічної дії (антикоагулянти) – такі препарати особливо актуальні, вони широко використовуються для знищення мишей і щурів. В організмі тварин поступово накопичуються отруйні речовини, шкідники гинуть, коли кількість отрути перевищує норму. Родичі загиблої тварини не пов`язують загибель родича з отрутою, продовжують її поїдати. Такі приманки підходять для побутових потреб.
  3. За рівнем токсичності препарати родентициди діляться на 4 класи. Перший і другий клас – особливо небезпечні і високонебезпечні. У побутових умовах їх не застосовують, вони підходять для промислового виробництва. Третій клас об’єднує помірно небезпечні приманки. Їх активно використовують вдома, в лікувальних установах, в закладах громадського харчування. Четвертий – низький клас токсичності, їх рекомендують в якості профілактики від гризунів.

Який засіб для боротьби із гризунами купити

Обираючи препарат, ознайомтеся з його характеристиками, враховуйте, де ви будете його використовувати – на присадибній ділянці, в сільськогосподарському виробництві, в закритому приміщенні чи надворі. Консультанти інтернет-магазину Harvest-center допоможуть вам визначитися з препаратом, дадуть відповіді на всі запитання.

Є кілька причин на те, щоб антикоагулянті родентициди купити для знищення гризунів:

  • їх можна застосовувати в приміщенні і на вулиці – якщо є захист від поїдання приманки тваринами і птахами;
  • принади безпечні для свійських тварин при одноразовому їх поїданні, вони не викличуть патологічного ефекту;
  • отрута не викликає захисну реакцію в організмі гризунів, не спостерігається звикання до неї;
  • приманка є ефективною і надійною, у щурів не виникає остраху при її поїданні.

Пропонуємо ефективний, безпечний родентицид «Антимиша» від виробника «Хімагромаркетинг». Це відмінний засіб у боротьбі з різними видами мишовидних гризунів, що підходить для складів, сховищ, інших приміщень, може застосовуватися на сільськогосподарських угіддях. Випускається у вигляді таблеток, непривабливих для інших тварин.

Де замовити приманку

Ефективна принада для мишей допоможе швидко позбутися гризунів, зберегти врожай та майно. Її можна застосовувати в домашніх умовах, для боротьби зі шкідниками у великих аграрних господарствах, на підприємствах та в організаціях.

Замовляйте на сайті Harvest-center отруту від щурів від перевірених виробників. Оформляйте покупку самостійно, телефонуйте нам – допоможемо зробити замовлення. Діє доставка товару по всіх регіонах України, скористайтеся зручним вам способом оплати.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.