";

Обприскувачі


1 - 1 з 1
Бензиновий обприскувач Makita PM 7651 H

Бензиновий обприскувач Makita PM 7651 H

Бензиновий обприскувач Makita PM 7651 H має 4-х тактний економічний бензиновий двигун, який відповід..

23798.00 грн

1 - 1 з 1

Більшість зелених насаджень потребує поверхневого внесення добрив, хімічного захисту від комах-шкідників та засобів захисту від цілого ряду захворювань, що негативно впливають на розвиток та родючість рослин. Обприскувач – популярний садовий інвентар за допомогою якого під тиском здійснюють правильний розподіл хімікатів чи води як на невеликих присадибних ділянках, у теплицях та фермерських господарствах.

На практиці сфера застосування моделей з ємністю для рідини набагато ширша, їх використовують для:

 • поливу кімнатних та садових рослин;
 • зволоження повітря в оранжереях, теплицях, паніках;
 • внесення підживлення, рідких добрив;
 • миття стін, вікон, фасадів;
 • розпилення препаратів, що дезінфікують, при санітарній обробці приміщень.

Як обрати обприскувачі?

Головний критерій вибору виробу - об'єм. адже від нього залежить тривалість одного підходу без додаткового наповнення ємності. За цим показником садові обприскувачі варіюються від 3 до 20 літрів. Конкретний обсяг рекомендується вибирати з урахуванням розміру ділянки, що обробляється. Для маленького саду з кількома плодовими кущами та парою невеликих клумб достатньо буде обприскувача об'ємом до 6 літрів. Власникам городних ділянок варто звернути увагу на моделі об'ємом від 15 літрів. Для господарів великих угідь є професійні бензинові та акумуляторні прилади.

Зручність роботи також залежить від обраної конструкції приладу. Виробники пропонують садівникам наступні види: 

 • ручні - невеликої ємності та потребують фізичних зусиль для накачування повітря до необхідного рівня тиску;
 • наплічні - дозволяють повісити розприскувач на плече, мають зліва біля основи важель для створення тиску в резервуарі;
 • ранцеві - оптимальний варіант розподілу ваги, можуть бути важельного типу або оснащуватися бензиновим мотором чи акумулятором;
 • колісні - дозволяють легко переміщювати баки великого обсягу.

Слід також звернути увагу на дальність обприскування: ручні та плечові моделі розприскують рідину на 1-2 м, ранцеві та колісні – на 8-12 м. Ціна обприскувачів залежить від довжини штанги. Слід відразу врахувати яку садову посадку необхідно обробити. Для овочів на грядках досить короткої штанги, для обприскування дерев – півтораметрової довжини.

Переваги бензинових приладів

Бензинові обприскувачі незамінні для швидкого та легкого нанесення хімікатів для різних цілей на будь-які рослини, у тому числі високорослі дерева. Можливість вести роботу без прогрівання двигуна забезпечує ефективне застосування навіть у холодну погоду. Техніка однаково добре працює з гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами та добривами на водній основі. Моделі з бензиновим двигуном якнайкраще підходять для використання на віддалених плантаціях. Можливість працювати автономно, без прив'язки до електрики, робить їх найбільш затребуваними для робіт у польових умовах. Порівняно з ручним розпилювачем позбавляє вас від частих фізичних маніпуляцій для підтримання атмосферного тиску для потужного та рівномірного розпилення.

В інтернет-магазині Harvest-center ви знайдете продукцію відомого японського виробника Makita. Важливі особливості приладів:

 • рівномірний розподіл хімікатів по поверхні листа;
 • краплі дрібної дисперсії не пошкоджують ніжні паростки
 • міцний корпус для безпечного транспортування;
 • ранцева система для розподілу ваги, що дозволяє довше проводити обробку;
 • точне дозування завдяки 4 рівням регулювання напору;
 • герметична конструкція захищає від небажаних втрат препаратів;
 • широка заливна горловина забезпечує легке заливання рідини в бак.

Чому слід купити обприскувач в Harvest-center

У нашому агромагазині представлені обприскувачі для саду найкращої якості. Все обладнання поставляється офіційно та має гарантійний термін. Товари мають ергономічну форму завдяки чому після довгої роботи, ви не втомитеся, а ваші руки не хворітимуть.

Скористайтеся описом моделей у каталозі, щоб вибрати відповідний розпилювач. Щоб придбати обладнання з наявності або замовлення, оформіть заявку через кошик. До послуг покупців безкоштовний телефонний та електронний зв'язок для отримання додаткових даних щодо продукції, умов доставки, інформації про знижки. Кваліфіковані менеджери завжди проконсультують перед покупкою та допоможуть вибрати підходящий варіант за вигідною ціною.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.