";

Органічні добрива


1 - 3 з 3
Ізабіон – органічне добриво, Syngenta

Ізабіон – органічне добриво, Syngenta

Ізабіон – інноваційне біологічне добриво, що складається з компонентів тваринного походження. Амінок..

26.00 грн

БІОПОЛІН™, атрактант для бджіл, SumiAgro

БІОПОЛІН™, атрактант для бджіл, SumiAgro

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:збільшення врожайності культур та якості врожаю завдяки інтенсивнішому запиленню ..

85.00 грн

Квантіс - добриво, Syngenta

Квантіс - добриво, Syngenta

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:• Стимулятор росту природного походження, що швидко проникає в рослину шл..

2990.00 грн

1 - 3 з 3

Органічні добрива - запорука багатого і якісного врожаю

Поняття «органічний» знайоме практично кожному з нас. Особливо воно популярне серед прихильників здорового способу життя. Саме ці люди готові віддати чималі кошти, аби харчуватися корисними органічними продуктами. Однак існує ще й інша сфера, в якій використовується цей термін - рослинництво. Досвідчені садівники та городники знають, що для отримання повноцінного врожаю необхідно не тільки дотримуватися всіх правил посадки, але і вчасно вносити в грунт органічні добрива. Саме цей вид підживлення вважається найбільш корисним.

Органичні добрива

Що являє собою добриво органічного походження?

Цей вид живлення рослин існує з моменту появи всього живого на планеті. Саме живі організми стали виробниками тих цінних речовин, які в подальшому стали причиною еволюції рослинності, а також їх розповсюдження на нові території. Раціональне застосування зелених добрив в сучасних умовах відкриває для агрономів майже невичерпний ресурс. Речовини, які містяться в таких добривах, належать до категорії поновлюваних.

До складу таких добрив входять виключно натуральні, екологічно чисті елементи - різні відходи, які з'являються в результаті життєдіяльності представників рослинного і тваринного світів. Речовини органічного походження позитивно впливають на грунт, за рахунок зміни його фізичних і хімічних показників. Біологічні добрива також значно підвищують активність корисної грунтової мікрофлори.

Їх відмінна риса - формування без безпосереднього втручання людського фактора. Наприклад, виробництво мінеральних добрив характеризується складною системою лабораторних досліджень, а також тривалим виробничим процесом. Що стосується органіки, то тут схема виробництва кардинально відрізняється. Органічні добрива (в тому числі і гумінові добрива) виробляються під час розпаду продуктів життєдіяльності рослин або представників тваринного світу.

Чому органіка вважається найбільш цінним добривом?

Даний тип живлення сільськогосподарських культур всі агрономи вважають найбезпечнішим з усіх різновидів такого роду речовин. Вони створюються природним шляхом і мають саме ті корисні мікроелементи та саме в таких пропорціях, які потрібні рослинам. У їх складі можна виділити відразу кілька мінеральних компонентів: калій, кальцій, фосфор, азот і багато інших.

Багато хто вважає, що органічні добрива, такі як гній, компост або добриво органічне гумінове набагато краще мінеральних. Правда це чи ні - відповісти досить важко. Прихильники «органічного рослинництва» безперечно, віддають перевагу органіці. Але більша частина садівників, сходиться на тому, що доцільно використовувати комплекс мінеральних і органічних добрив.

Основні види органічних добрив

Спеціалізовані магазини на сьогоднішній день, пропонують клієнтам широкий асортимент  подібних добрив. Їх виробництво набуло широкого поширення не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Але серед них можна виділити кілька основних видів, які є найбільш популярними і застосовуються для вирощування практично всіх культур на присадибних господарствах. Найпоширенішими органічними добривами, купити які легко можна в будь-якому магазині, є:

  • гній;
  • трав'яні добрива;
  • пташиний послід;
  • перегній;
  • компост;
  • торф'яні добрива;
  • біогумус.

Елементи живлення в таких добривах містяться в легкозасвоюваній формі, тому вони добре сприймаються рослинами. Але не варто захоплюватися добривами, оскільки перенасичення цими речовинами може завдати шкоди не тільки рослинам, але і споживачам такої продукції.

Яка ціна органічних добрив і де їх купити?

Сучасні добрива органічного походження дозволяють швидко і ефективно застосовувати їх і для власного городу, дачної ділянки, саду, і в промислових масштабах. Придбати органічні добрива в Україні, які ідеально підійдуть для ваших умов, можна в спеціалізованому інтернет-магазині Harvest Center.

Зручний каталог з простою системою фільтрів, легкої навігацією, і детальними описами товарів дозволяє безпомилково замовити найбільш ефективний продукт за максимально вигідними цінами. Щоб оформити замовлення, достатньо заповнити електронну форму або зателефонувати. У разі виникнення будь-яких труднощів в оформленні заявки, ви завжди можете розраховувати на допомогу кваліфікованих консультантів нашої компанії.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.