";

Сучкорізи


1 - 1 з 1
Сучкоріз 210А-60  Felco, Швейцарія

Сучкоріз 210А-60 Felco, Швейцарія

Зручний та надійний сучкоріз виробництва компанії Felco (Швейцарія). Призначений для обрізки виногра..

3110.00 грн

1 - 1 з 1

Садові сучкорізи

Швидко і легко проводити садові роботи по обрізці гілок дерев і кущів дозволять надійні та зручні сучкорізи. Інструмент підходить для роботи у важкодоступних і найскладніших місцях, де секатор не впорається. Обрати потрібну вам модель можна в інтернет-магазині Harvest-center, де пропонується сертифікований товар від перевірених виробників.

Які особливості мають садові сучкорізи

Багато моделей укомплектовані подовженою рукояткою, працювати з ними дуже зручно. Виробники пропонують інструменти, забезпечені додатковим важелем, що дозволяє перекусити навіть товсті гілки. Ще один варіант – високорізи, це сучасний пристрій з телескопічною ручкою і храповим механізмом.

Пропонуються сучкорізи ручні з рукояткою із дерева або з металу, яка для зручності застосування покривається пластиком. Виробники покривають інструмент антиковзаючими матеріалами або додатковими накладками. При виборі товару зверніть увагу на його техніку різання деревини: контактна – підійде для сухих гілок дерев і сучків; площинна або обвідна – для обрізання сирої деревини.

Пропонуємо купити зручні та надійні сучкорізи від компанії Felco (Швейцарія). Вони використовуються для обрізання декоративних і плодових дерев, кущів, виноградників. Якісний інструмент має такі особливості:

  • в його конструкції є пряма ріжуча головка з опорним зубчатим лезом, вона дозволить робити рівні та чисті зрізи;
  • він оснащений подовженими ручками з амортизаторами, що дає змогу без труднощів зрізати гілки, діаметр яких до 35 мм;
  • лезо виконане із загартованої високоякісної сталі, воно міцне, відрізняється довговічністю, має антикорозійне покриття;
  • рукоять виготовлена із якісного алюмінію, вона зручна для роботи, рука садівника не втомлюється.

Якісні, сертифіковані сучкорізи в магазині Harvest-center

Професійний інструмент повинен бути під рукою у садівника, який займається вирощуванням плодових і декоративних дерев, кущів на своїй ділянці. Адже за ними потрібен постійний догляд, тоді вони матимуть привабливий вигляд та добре плодоноситимуть.

Наші фахівці допоможуть покупцям обрати сучкорізи, ціна на них є доступною для споживачів. Можна отримати професійну консультацію щодо особливостей інструменту, оформлення покупки, способів оплати і доставки. Ми реалізуємо лише сертифіковану продукцію гарантованої якості. Доставка товару здійснюється в будь-який регіон України.

Безкоштовна доставка
від 2000грн
Постійні знижки Команда професіоналів 100% задоволення
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.