";

Жимолость


1 - 3 з 3
Жимолость Бореал Біст, Fruitech

Жимолость Бореал Біст, Fruitech

ЖИМОЛОСТЬ БОРЕАЛ БІСТ Відносно новий, канадійський сорт жимолості пізнього дозрівання (липень) з ви..

90.00 грн

Жимолость Бореал Бліззард, Fruitech

Жимолость Бореал Бліззард, Fruitech

ЖИМОЛОСТЬ БОРЕАЛ БЛІЗЗАРД Канадійський пізній сорт жимолості пізнього дозрівання (друга половина ли..

90.00 грн

Жимолость Синій Утьос, Fruitech

Жимолость Синій Утьос, Fruitech

Сорт Синій Утьос характеризується високою врожайністю, великими ягодами середньою масою 2 г, діаметр..

105.00 грн

1 - 3 з 3

Жимолость їстівна

Кущ з ягодами незвичайного синього кольору продовгуватої форми, кисло-солодкого смаку – це жимолость їстівна. Цілющі плоди містять цілий комплекс вітамінів та органічних кислот, легко засвоювану фруктозу і сахарозу. Вони корисні для організму людини, сприяють лікуванню серцево-судинних хвороб, рекомендуються для зниження тиску, поліпшення зору.

Пропонуємо купити саджанці жимолості гарантованої якості в спеціалізованому магазині Harvest-center за доступною ціною. Культура має такі переваги:

 • невибаглива у вирощуванні, легко приживається на новому місці;
 • дає щедрий урожай – ви отримаєте до 3 кг ягід з одного куща за сезон;
 • наділена морозостійкістю – переносить зниження температури до - 40 градусів;
 • довговічна – активно плодоносить до 20-25 років, досягаючи піку в 6-7 років після посадки;
 • кущі жимолості прикрасять сад в період цвітіння і плодоношення.

Із ягід можна готувати соки, варення, киселі, джеми, компоти, вино, йогурт, вживати їх у свіжому вигляді, заморожувати.

Види і сорти жимолості

Чагарники виконують декоративну роль, надають ландшафту особливого шарму, радують господарів смачними плодами. Налічується понад 250 сортів цієї рослини і велике різноманіття її видів. У нашому каталозі представлені однорічні та дворічні саджанці жимолості, в наявності є:

 • Бачкарська ювілейна жимолость, термін дозрівання – наприкінці травня, великі, кисло-солодкі, соковиті ягоди овально-продовгуватої форми, вагою в середньому 1,5 г.
 • Бореал Біст – дозріває в липні, має м`ясисті, великі, дуже солодкі на смак ягоди. Підходить для механічного збору, відрізняється хорошою транспортабельністю.
 • Бореал Бліззард – пізній сорт, плоди збирають наприкінці липня. Кущ має прямі, високі пагони, компактну форму, ягоди – овальні, великі, м’ясисті і солодкі, вагою до 3 г.
 • Бореалис – ягоди дозрівають у другій половині червня, їх маса – 1,6 г, вони злегка терпкі, але смачні. Рослина стійка до хвороб, заморозків і зміни погоди.
 • Ханібі – ягоди довго зберігаються на кущі, соковиті, дозрівають наприкінці червня, підходять для ручного збору. Чагарник стійкий до сонячних опіків і захворювань.
 • Дует – дає урожай на початку червня, кисло-солодкі, ароматні, соковиті ягоди невеликого розміру. Добре витримують транспортування.
 • Уссульга – сорт бакчарської селекції, урожайний, з одного куща можна зібрати до 5 кг ягід – вони кисло-солодкі, великі, з восковим нальотом.

Крім їстівної, є жимолость неїстівна, що використовується для декорування саду: витка, альпійська, татарська, блакитна, каприфорль, інші.

Особливості вирощування

Для споживання використовується жимолость їстівна, ціна на неї вказана в каталозі нашого інтернет-магазину. Найоптимальніший період для посадки кущів – серпень-листопад, у березні вже починається процес вегетації саджанця. Підходить для рослини добре дренований грунт, вона краще плодоносить і швидше розвивається на сонячних, добре освітлених ділянках.

У перші 3 роки після посадки саджанця, не потрібно вносити добрива, необхідно прополювати кущ від бур`янів, своєчасно поливати його, якщо буде засушливе літо. Далі знадобиться внесення азотної підгодівлі на початку весни, коли тане сніг. Органічні добрива слід додавати восени. Обрізка зламаних, сухих гілок виконується наприкінці літа і на початку осені.

Ознайомтеся з нашим каталогом, у якому представлені однорічні саджанці жимолості, дворічні кущі. Обирайте ягоди за смаковими якостями, термінами дозрівання, урожайністю. Замовляйте у нас кущі за доступними цінами, доставка діє по всіх регіонах України.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.