";

Подрібнювачі деревини


1 - 6 з 6
Подрібнювач деревини DK-1200

Подрібнювач деревини DK-1200

Подрібнювач деревних відходів DK-1200Дисковий, привід від валу відбору потужності. Справляється із п..

77000.00 грн

Подрібнювач деревини DK-1500

Подрібнювач деревини DK-1500

Подрібнювач деревини DELEKS® DK-1500 Справляється із подрібненням всіх видів деревини, хмизу, сухих ..

103880.00 грн

Подрібнювач деревини DK-1800

Подрібнювач деревини DK-1800

Подрібнювач деревних відходів DK-1800 з приводом від валу відбору потужності. Справляється із подріб..

142450.00 грн

Подрібнювач деревини з незалежним двигуном DK-1000 B&S

Подрібнювач деревини з незалежним двигуном DK-1000 B&S

Подрібнювач деревних відходів з незалежним двигуном 15 кс Briggs&Stratton та барабанною системою под..

86625.00 грн

Подрібнювач деревини з незалежним двигуном DK-800

Подрібнювач деревини з незалежним двигуном DK-800

Подрібнювач деревних відходів з незалежним двигуном Lifan 420cc 15 кс та барабанною системою подрібн..

68145.00 грн

Подрібнювач деревини з незалежним двигуном DK-800 B&S

Подрібнювач деревини з незалежним двигуном DK-800 B&S

Подрібнювач деревних відходів з незалежним двигуном BRIGGS&STRATTON 15 кс та барабанною системою под..

76230.00 грн

1 - 6 з 6

В сільському господарстві та на промислових підприємствах використовують багато робочої навісної техніки на трактори. Один із видів такого устаткування є подрібнювач деревини.

Подрібнювач деревини до трактора – це зручна техніка для утилізації гілок, пеньків, верхівок, різних рослинних відходів та перетворення їх на сировину – тріску. Тріска застосовується як паливо (можуть формуватися паливні гранули та блоки), як сировина для коптильні, для покривання ґрунту на зимовий період для зберігання багаторічних рослин. Використання тріски дуже екологічно, тому що природний матеріал виконує певні корисні функції.

alt="Подрібнювачі деревини" loading ="lazy"

Які функції має подрібнювач гілок та як він працює?

Тріскодробарка має прості, проте важливі функції в господарстві:

  • подрібнення великих дерев’яних об’єктів для зберігання або утилізації;
  • переробка деревини у тріску однакового розміру для подальшого використання;
  • полегшення процесу зрубу та обрізки дерев в лісничому або комунальному господарстві.

Якщо щіпка є постійно використовуваною сировиною, то без такого навісного подрібнювача гілок на трактор не обійтися. Він значно полегшує заготовку тирси на зиму, за рахунок автономної роботи та швидкості переробки.

Щепоріз навісний працює за наступною схемою: ріжучий механізм обертаючись затягує деревину до відбійних ножів. Агрегат працює на зразок ножиць, подрібнюючи все на однакові щепи. Після цього щепи подаються на стрічку для подальшої переробки або пакування та зберігання.

Техніка буває стаціонарною або пересувною, наприклад, тракторні навіски. Подрібнювач для гілок здатен перебивати сировину на тирсу різного розміру. Залежно від типу подрібнення пристрої бувають: щічні, молоткові, стержневі, роторні, конусні, валкові.

Тракторний подрібнювач деревини – в чому особливості та як обрати необхідну техніку?

Навісний щіпкоріз на трактор - це універсальне обладнання, що стає на багато стандартних тракторів. Подрібнювач гілок на тирсу в Україні переважно використовують в лісових галузях і сільськогосподарської промисловості.

В комунальному господарстві трактор з навісом-тирсорізкою з максимальною користю утилізує деревину, що залишається після санітарного підрізання рослин на вулицях міст та селищ; гілок, що заважають на проїзній частині, закривають важливі знаки. Дуже затребувана машина для подрібнення гілок є після зимових святкувань, коли на вулицях опиняється багато «використаних» ялинок та сосен. Тирса краще розподіляється та зберігається на полігонах, де залишають тверді відходи господарств.

Для того, щоб правильно підібрати та купити щіпкоріз слід пам’ятати про основні властивості та функціонал трактору. Зверніть увагу на потужність двигуна і частоту обертання валу, кількість виготовленої сировини. Обов’язково треба знати вагу додаткової техніки та можливості трактора. Подрібнювачі деревини можуть бути навісного і не навісного типу.

Чому купити щепоріз варто в Harvest Center?

Інтернет магазин господарської техніки Harvest Center пропонує товар високої якості за найнижчими цінами на ринку. Ми є постачальниками європейських товарів з міжнародними сертифікатами якості, гарантійним строком від 2 років та підтримкою кожного покупця на всіх етапах замовлення.

Наші менеджери відповідають на всі питання клієнтів, забезпечують високий сервіс та супроводжують навіть після здійснення покупки.

Для замовлення подрібнювача гілок на трактор в Вінниці, заповніть форму, де необхідно вказати як до вас звертатися, контактний номер телефону, поштове відділення або вказати самовивіз продукції. Наші вантажники якісно запакують товар та проконтролюють доставку.

Якщо покупку необхідно відкласти, ви можете додати товар до «Обраного» та не шукати його при необхідності. В особистому кабінеті будуть збережені усі ваші дані, для зручного повторного замовлення в магазині Harvest Center.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.