";

Горох


1 - 3 з 3
Горох Грунді, Syngenta

Горох Грунді, Syngenta

Грунді – пізньостиглий сорт овочевого гороху, призначений для вирощування в умовах недостатньої звол..

1465.00 грн 1319.00 грн

Горох Преладо, Syngenta

Горох Преладо, Syngenta

Преладо – ранньостиглий сорт гороху, вирізняється відмінними смаковими якостями. Тривалість вегетаці..

1532.00 грн 1379.00 грн

Горох Сомервуд, Syngenta

Горох Сомервуд, Syngenta

Сомервуд – середньопізній сорт гороху інтенсивного типу. Тривалість вегетаційного періоду 65 днів. Р..

1465.00 грн 1300.00 грн

1 - 3 з 3

Насіння гороху

Посів насіння гороху стає дедалі актуальнішим для фермерських господарств і сільськогосподарських товариств на території України. Його посівні площі поступово збільшуються. Адже це цінний продукт харчування з корисними для здоров`я людини властивостями. Він містить у великій кількості білок, крохмаль, клітковину, вітаміни групи B, E, кальцій, залізо. Нормалізує кількість цукру в крові, очищає організм від холестерину, вживається для профілактики онкології. Виробники пропонують насіння гороху овочевого, кормового, зернового та цукристого.

Види насіння гороху

Сільгоспвиробник бажає отримати щедрий урожай з полів. У середньому, ця бобова культура дає урожайність 40-60 ц/га. Фермеру чи власнику городньої ділянки необхідно придбати сорти гороху, насіння якого має найвищий потенціал. Воно розділяється на такі види:

  • лущильне – має гладеньку поверхню, використовується для приготування різноманітних страв, супів і каш. Для споживання у їжу в сирому вигляді та для інших цілей зривають ще зелені боби;

  • мозкове – характеризується зморшкуватим на вигляд зерном, схожим на мозок. Воно солодке на смак – у складі зерна міститься 6-9% цукру. Такі сорти відмінно підходять для консервування;

  • цукрове – особливість сорту полягає у відсутності в стручках перегородок. Боби мають солодкий смак, споживають їх у їжу недозрілими.

Критерії вибору посівного матеріалу

Перед тим, як купити насіння гороху, власнику ділянки слід визначитися з метою його вирощування та подальшої реалізації бобових.

Є озимий і ярий горох. Більш звичний – ярий посів, насіння стійке до заморозків, тому його можна висівати досить рано – в середині квітня. Оптимальні терміни для посіву насіння озимого гороху – середина вересня-жовтня, грунт повинен бути добре забезпечений вологою.

В інтернет-магазині Харвест центр ви можете купити насіння гороху жовтого й зеленого. Кожен вид має свої особливості і переваги, користується попитом. Зелений дорожчий по ціні, а жовтий відрізняється вищою урожайністю.

Зверніть увагу на такі критерії посівного матеріалу:

  • стійкість гібриду до вилягання і розтріскування стручка – до значних втрат урожаю може призвести передчасне розкриття бобів;

  • стійкість до посухи – бобові вимогливі до наявності в грунті вологи, особливо на початку вегетації та цвітіння. Слід обирати сорт, який не боїться посухи, з розвиненою кореневою системою;

  • стійкість посівів до хвороб – антракнозу, аскохітозу, кореневої гнилі. Запобігти таким захворюванням і вилікувати їх можна, використовуючи фунгіциди.

Як проводити посів гороху у відкритий грунт

Перед тим, як висаджувати у відкритий грунт насіння посівного гороху, треба добре прогріти і замочити в розчині борної кислоти з водою (1 г на 5 л води) на 5-7 хвилин, потім просушити його. Висівають боби стрічковим способом на глибину 6-7 см з інтервалом 4 см, відстань між рядами – 0,5 м. Посіви присипають землею і злегка утрамбовують, щоб зберегти вологу. На кілька днів рядки можна укрити плівкою. Через 2 тижні після появи сходів їх прополюють, розпушуючи грунт.

В інтернет-магазині Harvest-center можна придбати насіння зеленого гороху та жовтого гороху. Серед нашого асортименту – продукція торгової марки Syngenta. Це пізньостиглий сорт Грунді, який не боїться засухи, стійкий до хвороб; Преладо – ранньостиглий гібрид – вегетаційний період триває 58 днів, характеризується високою врожайністю; Сомервуд – середньопізній сорт, впродовж довгого часу залишається солодким.

Ціна насіння гороху у нас доступна для покупців. Замовляйте якісний посівний матеріал в будь-яких обсягах. Гарантується його доставка по всіх регіонах України.

Безкоштовна доставка
від 2000грн
Постійні знижки Команда професіоналів 100% задоволення
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.