";

Десиканти


1 - 8 з 8
Альфа-Дикват - десикант, Alfa SmartAgro

Альфа-Дикват - десикант, Alfa SmartAgro

ВластивостіШвидко поглинається рослинами та забезпечує швидке і рівномірне дозрівання, що дозволяє п..

2450.00 грн

Баста® 150 SL - десикант, BASF

Баста® 150 SL - десикант, BASF

Переваги препаратуМ’яка десикація, яка прискорює надходження поживних речовин у плоди йнасіння, що с..

6591.00 грн

Десикант Макс – десикант, Укравіт

Десикант Макс – десикант, Укравіт

Десикант Макс — препарат контактної дії для десикації посівів сільськогосподарських культур. Десикан..

2588.00 грн

Десикант – десикант, Укравіт

Десикант – десикант, Укравіт

Десикант — препарат контактної дії для десикації посівів сільськогосподарських культур. Десикант при..

1380.00 грн

Дикват - десикант, Хімагромаркетинг

Дикват - десикант, Хімагромаркетинг

Дикват - контактний десикант для підсушування рослин перед збиранням та часткового знищення бур`янів..

2700.00 грн

Регістан Ультра – десикант, Агрохімічні Технології

Регістан Ультра – десикант, Агрохімічні Технології

..

12082.00 грн

Реглон Ейр - десикант, Syngenta

Реглон Ейр - десикант, Syngenta

Для проведення десикації рекомендується використовувати лише такі типи літаків, гвинти і крила яких ..

7831.00 грн

Реглон Супер - десикант, Syngenta

Реглон Супер - десикант, Syngenta

Дієвість Реглон Супер 150 SL Сингента забезпечує речовина дикват іону в співвідношенні 150 г/л, що н..

3105.00 грн

1 - 8 з 8

Десиканти

Для прискорення достигання врожаю технічних, зернових та інших культур використовують не лише стимулятори та регулятори росту. Сьогодні дуже популярними є такі речовини, як десиканти. Вони підсушують рослину та прискорюють дозрівання насіння, полегшують їх збирання. Вносять препарат перед збиранням врожаю.

Як застосовують десиканти

Процедура обробки культурних рослин такими розчинами необхідна для покращення якості та збереження врожаю. Його використовують для соняшнику, ріпаку, сої та зернових культур. Такі культури швидко осипаються, а завдяки десикантам можна точно розрахувати дату збирання врожаю та частково знищити бур'яни, внаслідок чого:

  • посіви будуть менш засміченими;

  • врожай краще зберігатиметься;

  • зниження збиральної вологості зерна мінімізує витрати на досушування;

  • покращуються якісні характеристики врожаю.

Після обробки будь-яких рослин на декілька позицій підвищується їх класність. Норма внесення десиканта зазначена в інструкції. Її треба дотримуватись, щоб не загубити рослини.

Асортимент препаратів в інтернет-магазині Харвест

На сайті Харвест можна замовити, купити десикант для ячменю та інших сільськогосподарських культур. В каталозі представлені найкращі препарати, ефективність яких доведена на практиці провідними фермерськими господарствами. Не рекомендується змішувати десиканти з іншими пестицидами. Для підсилення їх дії до робочого розчину іноді додають карбамід або аміачну селітру. Перед початком роботи необхідно ознайомитись з інструкцією, вдягти захисний одяг. Серед усього асортименту найчастіше шукають:

  • Десикант на гречку – обробляють поле з повітря, щоб не пошкодити посіви. Діюча речовина препарату є безпечною та не накопичується в ядрах гречки. Завдяки десикації досягається однорідність достигання посівів, ядра не осипаються. Врожай достигає на 5-7 днів раніше, значно полегшується його збирання. Вологість зерна, близька до базової, допомагає заощадити кошти на досушування. Обробка виконується однократно.

  • Десикант ріпаку – необхідний для прискореного та рівномірного достигання врожаю. Сучасна десикація ріпаку дозволяє скоротити тривалість дозрівання на 5-7 днів. Це дає можливість мінімізувати ризик втрати врожаю через непогоду. Якщо дотримуватись інструкції, то якісні показники насіння не погіршуються. Для підсушення ріпаку використовують препарати на основі диквату. Обробляють поле препаратом за два тижні до обмолочування. Така процедура сприяє підвищенню рівня олії в насінні, що покращує класність та підвищує ціну продукції.

  • Десиканти на сою – збір бобових культур технологічно складний процес. Внаслідок неоднорідного достигання сої, високої засміченості посівів у серпні-вересні (на етапі достигання внесення гербіцидів заборонене) та частих опадів зменшується кількість та якість отриманого врожаю. Запобігти всім цим негараздам допоможе своєчасне підсушення шляхом обробки поля десикантами з повітря.

  • Гербіцид десикант – контактна речовина, яка при контакті з листям бур'яну висушує його. Він діє на всі види рослин-щкідників, запобігає їх повторній появі. При потраплянні у грунт речовина дуже швидко розкладається. Такі хімікати безпечні для бджіл-медоносів, адже вносяться не на етапі цвітіння. Гербіцид підходить для внесення навколо плодово-ягідних дерев, тому що не проникає в кору.

На сайті інтернет-магазину можна придбати Десикант Максуніверсальний препарат для багатьох видів рослин. З ним легко працювати, має виражений ефект. Вважається одним із найкращих препаратів, що є на вітчизняному ринку сьогодні. Товар завжди в наявності, можлива відправка поштою по всій Україні. Харвест пропонує тільки оригінальні десиканти за доступними цінами.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.