";

Біопрепарати


1 - 3 з 3
Агрінос А – біопрепарат, Agrinos

Агрінос А – біопрепарат, Agrinos

Агрінос А – бактеріальний препарат, призначений для покращення родючості грунту та підвищення продук..

375.00 грн

Агрінос Б – біопрепарат, Agrinos

Агрінос Б – біопрепарат, Agrinos

Агрінос Б – біостимулятор та антистресант із збалансованим комплексом елементів живлення. Препарат з..

315.00 грн

МікоАпплай – інокулянт, SumiAgro

МікоАпплай – інокулянт, SumiAgro

МікоАпплай – інокулянт для передпосівної обробки насіння сої, зернових культур та бульб картоплі. Пр..

13420.16 грн

1 - 3 з 3

Біопрепарати в Україні

З кожним роком все більшу популярність завойовує органічне землеробство, яке дає змогу виростити не лише якісну, але і екологічно чисту продукцію. Ця система передбачає повну відмову від мінеральних добрив, а для захисту рослин від шкідників і хвороб використовуються біопрепарати. Вони безпечні для людини, не приносять шкоди тваринам і живій природі.

Основні вороги саду і городу – комахи-шкідники та різноманітні захворювання рослин. Як у великих сільгосптовариствах, агрофірмах, так і на власних городніх ділянках для профілактики рекомендують застосовувати препарати природного походження.

Різновиди біопрепаратів

У своєму складі ці засоби мають живі мікроорганізми, а також біологічно активні речовини, синтезовані ними. Їх плюс – доступна ціна та досить висока ефективність у застосуванні. Викликають загибель шкідників і збудників хвороб городини, зернових та фруктів.

Ділять біопрепарати для захисту рослин на дві великі групи. До першої належать ті, що здійснюють вплив на культури, підвищуючи їх імунітет, посилюють здатність культур протистояти захворюванням і шкідникам. Друга група препаратів застосовується для знищення комах-шкідників, вони пригнічують дію і розвиток організмів, що збуджують захворювання.

Є такі види біологічних препаратів:

  1. Фунгіциди – мають широкий спектр дії, використовуються у період вегетації рослин для захисту від грибкових та бактеріальних збудників хвороб.

  2. Інокулянти – для покращення засвоєння поживних елементів із грунту, застосовують їх для передпосівного обробітку насіння бобових культур.

  3. Інсектициди та акарициди – призначені для знищення личинок комах та кліщів. Допомагають у боротьбі з колорадським жуком, плодовою міллю, совкою, біланом капустяним.

  4. Добрива біологічного походження – забезпечують культури калієм, азотом, фосфором, необхідні для стимуляції росту, збільшення урожайності.

У продажу представлені бактеріальні біологічні препарати, виробляють які на основі різних видів бактерій, застосовуються проти фітопатогенів, шкідників і гризунів. Грибкові засоби – для виробництва використовують гри­би ен­то­мо­па­то­ге­ни, що мають широкий спектр дії проти шкідників. Бактеріальні препарати на основі ентомопатогенних бактерій – їх дія обмежується на одного шкідника.

Де купити біологічні препарати для захисту рослин

Якщо ви хочете захистити урожай від шкідників і хвороб, використовуйте в якості профілактики спеціальні біокомплекси. Їх розробляють відповідно до сучасних технологій, в комплексі з мінеральними добривами. Товар можна придбати у нашому інтернет-магазині Harvest-center.

Є у продажу біологічні препарати проти колорадського жука, наприклад, Міко Апплай. Це інокулянт, який використовують для передпосівної обробки насіння зернових культур, сої, картоплі. Він сприяє посиленому росту кореневої системи і всієї рослини, поглинанню води і поживних речовин з грунту.

Сучасні препарати натурального походження допоможуть:

  • покращити родючість грунту, збільшити врожайність;

  • зробити розсаду стійкою до хвороб, покращити її імунітет;

  • забезпечити сільгоспкультури мікро- та мікроелементами, захистити їх від хвороб, що виникають через грибки й бактерії;

  • краще засвоїти поживні речовини рослинам, захистити від шкідливих комах різного виду.

В цілому, вони допоможуть отримати хороший урожай. Ви зможете виростити зернові, овочі, фрукти без вмісту хімічних речовин, корисні для організму.

Замовляйте на нашому сайті біопрепарат від жуків, різноманітних хвороб рослин. Допоможуть правильно підібрати засоби та дози їх застосування фахівці магазину. Гарантована доставка куплених препаратів по всіх регіонах України. Оплата – зручним для вас способом.

Безкоштовна доставка
від 2000грн
Постійні знижки Команда професіоналів 100% задоволення
© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.