";

Мотокоси


1 - 4 з 4
Мотокоса AL-KO FRS 4125, 112387

Мотокоса AL-KO FRS 4125, 112387

Бензинова мотокоса AL-KO FRS 4125 створена для догляду за газоном, також використовується для обкошу..

5699.00 грн

Мотокоса Solo by AL-KO 116 В, 127483

Мотокоса Solo by AL-KO 116 В, 127483

Мотокоса Solo by AL-KO 116 В – легкий та зручний інструмент для догляду за присадибними ділянками, і..

4299.00 грн

Мотокоса Solo by AL-KO 118 В, 127152

Мотокоса Solo by AL-KO 118 В, 127152

Бензинова мотокоса Solo by AL-KO 118 В – надійний та потужний інструмент для роботи на присадибних д..

4999.00 грн

Мотокоса Solo by AL-KO 120, 127153

Мотокоса Solo by AL-KO 120, 127153

Бензинова мотокоса Solo by AL-KO 120 – надійний та потужний інструмент для роботи на присадибних діл..

6999.00 грн

1 - 4 з 4

Мотокоса – харктеристики та опис обладнання, на що звернути увагу при виборі

Мотокоса є різновидом ручної газонокосарки. На відміну від електротримера вона не обмежена дротом, тому ви можете вільно пересуватись на відкритій місцевості. Інвентар працює завдяки двигунам внутрішнього згоряння. Бензин використовується в якості пального. Пристрої дуже компактні, з ними легко працювати у саду, на подвір’ ї. За рахунок унікальної конструкції дуже легко працювати з важкими ділянками. 

Сьогодні інтернет-магазин Harvest-center пропонує недорогі легкі мотокоси від німецького виробника AL-KO. Товари цього бренду імпортуються у більш ніж країн світу. Компанія займається виробництвом сучасного садового інвентарю, давно зарекомендувала себе, як надійний і якісний виробник. Бензокоса Алко – це ідеальне поєднання ціни та якості.

Мотокоси бензинові – різновиди та характеристики

Таким інструментом можна не лише скошувати траву, а й обрізати пагони молодих дерев. Пристрої користуються великим попитом, адже з ними легко і швидко ви наведете порядок на власному подвір'ї, зможете заготовити сіно на зиму для худоби, обрізати фруктовий сад. Використовують бензокоси посезонно, у зимній період вони чудово зберігаються. Чистити її після роботи також легко, все технічне обслуговування виконується власноруч.  

Тримери бензинові чудово підстрижуть газон. Вони невеликої потужності, мають малий бензобак. Всі сучасні мотокоси розподіляються на наступні види:

  • побутові;
  • напівпрофесійні;
  • професійні.

Побутові легкі мотокоси стануть прекрасним помічником у догляді за придомовою територією. Напівпрофесійні використовують садівники, комунальні служби, ландшафтні дизайнери. Професійні використовують для обробки великих площ, заготовок сіна на зиму для худоби і тд.

Конструкція у всіх моделей приблизно однакова. Коса складається із штанги, двигуна і косильної голівки. Бензинові коси мають  2 або 4 тактні двигуни. Для того, щоб завести двотакнту бензокосу в якості пального використовують суміш бензину та мастила у відповідній пропорції (на 1000 мл бензину 25 мл мастила). Є один важливий нюанс, який треба знати в роботі з такими косами: паливна суміш готується перед роботою, зберігати її неможливо. 

Чотирьохтактна коса працює виключно на чистому бензині. В таких моделях два паливні баки: один для мастила, інший для паливної рідини. Великий плюс цього обладнання в економічній витраті палива. Такі моделі кіс дуже потужні, тому коштують дорожче. Потужними двигунами внутрішнього згорання оснащена професійна мотокоса. 

Потужність сучасних бензотримерів дійсно вражає. У професійних моделях цей показник може сягати 1.8 к.с. Чим вище цей показник, тим сильніше тример вібрує під час роботи. Тому за короткий час не вдасться обробити велику ділянку, за правилами безпеки необхідно працювати з перервами на відпочинок. Чим потужніша машина, тим чистіший зріз рослинам вона дає. Від цього показника залежить рівень травмування рослин, чим менше пошкоджені стебла, тим здоровіший газон.


мотокоси для саду

Ріжучі елементи мотокіс

У якості ріжучого елементу у бензотримерах використовують ліску, ніж або диск. Ліска бездоганно скошує високі трави. Тримери з ліскою використовують для роботи на відкритій місцевості. При виборі мотокосі з ліскою звертайте увагу на її товщину, чим вона товща, тим якісніше буде зріз трав. Для видалення чагарників найкраще обирати бензотример з ножем. Дискові пили впораються навіть з молодими деревами. Мультизубний диск, що встановлюють в професійне обладнання виготовляють  металу, його легко точити та в разі необхідності замінити на новий. 

Зручність у роботі

Вирішили купити мотокосу? Зверніть увагу не лише на технічні характеристики, а й на особливості конструкції. Для більшого комфорту мотопили можуть бути оснащенні ременем чи наплічниками (типу ранці). Перші не так рівномірно розподіляють вагу інструменту, тому використовувати такі моделі для великих ділянок не рекомендовано.

Ранцевий жилет рівно розподілить навантаження на всю спину, тому навантаження на м'язи буде буде меншим. Ручки і штанги теж мають різну форму. Тут ви вже на власний розсуд обираєте оптимальну модель. 

Купити  бензинові тримери в Україні

Ціни на мотокоси в інтернет-магазині Харвест-центр вас приємно здивують. Компанія реалізує німецьке обладнання від AL-KO. Сайт надає детальний опис кожної моделі, по Україні можливе доставлення транспортними компаніями. Кожна мотокоса Al-KO має гарантію від виробника. Каталог регулярно поповнюється новими товарами. Ви зможете придбати все необхідне для дому та саду в провідному агромагазині країни онлайн. Якщо вам необхідна консультація у підборі інструментів, скористайтесь нагодою, та безкоштовно проконсультуйтесь з менеджером.


© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.