";

Фосфорно-калійне добриво


1 - 5 з 5
Атланте Cu – добриво, Vitera

Атланте Cu – добриво, Vitera

Завдяки присутності міді, добриво Атланте Cu забезпечує направлену активуючу дію на підвищення якісн..

3988.00 грн

Атланте Плюс – добриво, Vitera

Атланте Плюс – добриво, Vitera

Фосфорно-калійне добриво у легкодоступній для рослин формі. Поєднання фосфат-іону, елементів живленн..

23.00 грн

Атланте – добриво, Vitera

Атланте – добриво, Vitera

Пегкодоступне для рослин фосфорно-калійне добриво з фунгіциднгою дією. Атланте активізує ростові про..

19.00 грн

Монокалій фосфат Hydroponica MKP, Terra Tarsa

Монокалій фосфат Hydroponica MKP, Terra Tarsa

Монокалій фосфат Hydroponica MKP, Terra Tarsa..

0.00 грн

Монокалійфосфат – добриво, Heliopotasse

Монокалійфосфат – добриво, Heliopotasse

Повністю водорозчинне добриво, містить фосфор та калій у легкодоступній для рослин формі. Не містить..

1896.00 грн

1 - 5 з 5

Комплексне фосфорно-калійне мінеральне добриво вноситься у весняний або осінній період при підготовці ґрунту під перекопування, для підживлення в період плодоношення та в кінці вегетації. Застосування добрив дозволяє підтримувати високу врожайність і навіть збільшувати її при збереженні тих же обсягів площ, що обробляються, без необхідності освоєння нових угідь.

Використовують цей комплекс для зниження ризику ураження рослин грибковими хворобами та пліснявою, посилення схожості насіння, зміцнення квіткових бруньок та плодів, збільшення вмісту цукрів та вуглеводів у коренеплодах. Це добриво підходить для будь-яких ґрунтів під різні овочеві, плодові та декоративні рослини, його можна використовувати на ґрунтах будь-якої кислотності.

Застосування фосфорно-калійних добрив

Фосфорно-калійні добрива містять фосфор та калій у різних пропорціях, а також інші додаткові елементи. Вибирати співвідношення елементів і дозу, що вноситься, необхідно, беручи за основу агрохімічний аналіз грунту, культуру, що вирощується, і метеорологічні умови.

Калій служить кращому засвоєнню вуглекислоти з повітря, підвищенню стійкості рослин до шкідників та хвороб, морозів та посухи. Калійні добрива підвищують урожайність, стійкість с/г продукції до транспортування та зберігання, покращують смакові якості та зовнішній вигляд плодів. При нестачі калію на листових пластинках трав з'являються бурі плями, краї листя закручуються.

Фосфор забезпечує найкращий розвиток кореневої системи, оптимізацію обмінних речовин, хороші темпи зростання та розвитку, підвищення стресостійкості культур. При сильній нестачі фосфору верхівки листя набувають червоного і червоно-фіолетового забарвлення. 

Внесення, зберігання та транспортування

Більшість добрив виготовляють у зручній гранульованій формі, яка дозволяє легко транспортувати добрива будь-яким видом транспорту і розкидати його на грунті. Також така форма випуску запобігає слежності, що полегшує довготривале зберігання продукту.

Усі поживні елементи знаходяться у водорозчинній формі. Способи внесення добрив можуть бути різними:

  • рідке фосфорно-калійне добриво розводять водою згідно з інструкцією та підливають під рослину в злегка вологий ґрунт;
  • сухе засипається у ґрунт, де поступово розчиняється природним шляхом під дією вологи.

Умовами для проведення листового підживлення зазвичай виступають загальне ослаблення рослин, слабкий розвиток кореневої системи, стресові фактори – насамперед посуха.

При використанні добрив слід дотримуватися наступних правил:

  • не можна допускати контакту добрив з вологою, оскільки вони схильні до розчинення у воді;
  • добрива, що злежалися (зім'ялися) необхідно перед застосуванням подрібнити;
  • не слід поєднувати внесення добрив із вапнуванням ґрунту. Краще проінформувати грунт заздалегідь або через рік.
  • мінеральні добрива вносять у ґрунт на невелику глибину або розсипають рівномірно по поверхні. Якщо підживлення йде рослин, що вже ростуть, то необхідно при внесенні забезпечити відсутність прямого контакту з рослинністю, щоб не допустити опік стебла і кореневищ;
  • дози добрив при внесенні повинні бути ретельно зважені, а також перевірено їхнє правильне співвідношення. Слід уникати надмірного внесення.

Пропонуємо придбати відповідні добрива у нашому агромагазині Harvest center. В каталозі представлені товари провідних виробників Vitera, Terra Tarsa, Heliopotasse. Фасування різного обсягу дозволяють обрати необхідну кількість як фермерським господарствам, так і власникам невеликих садових та городніх ділянок. Вся продукція оригінальна, зберігається у відповідних умовах.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.