НОВИНИ


Сертифіковані саджанці ягідних культур та троянд у Харвест Центрі

    Харвест Центр має свій відкритий майданчик, де в горщиках росте багато різноманітних рослин. Тут можна знайти: 

  •     кущі малини (Глен Емпл, Аміра, Полка, Хімбо Топ)
  •     порічку (Ровада, Бланка, Вайт Холандер)
  •     смородину (Тібен, Тісел, Чорний Десерт)
  •     агрус (Хіномакі, Інвікта, Безшипний, Оксамитовий, Неслухівський)
  •     жимолость (Ханібі)
  •     лохину (Бонус, Ерлі Блю, Легасі)
  •     журавлину (Стівенс, Бен Лір)
  •     троянди різних сортів, кольорів, відтінків, розмірів

Лохина стає все більш популярною в Україні і все більше бажаючих мати цю корисну ягоду у себе на господарстві. В нашому асортименті зараз є кілька найбільш популярних сортів:

Early_Blue – це один з самих ранньостиглих сортів лохини високорослої, який було створено в США в результаті схрещування сортів Стенлі (Stanley) та Веймоуз (Weymouth). Дозріває на прикінці червня, збір як правило триває до середини липня. Сорт невибагливий до умов вирощування, проте погано росте при надмірно вологому грунті. Самозапильний, морозостійкий сорт.

Legasy  сорт пізнього дозрівання, відрізняється високою стійкістю до несприятливих погодних умов. Високоврожайний сорт, проте не відрізняєтсья високою морозостійкістю.

Лохина сортів Early_Blue вже закінчила плодоносити, Legasy теж в стадії завершення, а от Bonus дозріває і не може не тішити розмірами своїх ягід. Сорт лохини високорослої Бонус (Bonus) – це cередньо-пізній самозапильний сорт. Його ягоди дуже великого розміру, вагою до 3,5 г, діаметром до 30 мм. Крім великого розміру ягоди, цей сорт лохини має дуже високу урожайність, добре переносить низькі температури взимку та стійкий до весняних перепадів температур. 

На фото ягоди нашого цьогорічного врожаю лохини сорту Bonus від перевіреного постачальника саджанців ФруТек, ТОВ, вирощених у горщику. А ви собі уявіть, які вони виростуть у грунті у поєднанні з вашою турботою? Це ж калібратор для черешні треба буде брати!!!  

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте за номером +38 (068) 008 77 00 або завітайте до нашого магазину. Наша адреса: м. Вінниця, вул. Мечнікова, 5.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.