НОВИНИ


З 2019 року Harvest Center – офіційний представник ТМ INFIA в Україні.

Рівень споживання ягід у світі росте з кожним роком, здоровий спосіб життя, збереження навколишнього середовища, еко продукти – це все тренд. І кому, як не українцям нарощувати свої об’єми та йти до лідерства у цьому напрямку? Адже у нас для цього все є: і ґрунти, і погодні умови, і вмілі руки, і бажання працювати та вчитися.

Саме тому така чисельна група у майже 20 ягідників з усіх регіонів України поїхала разом з Харвест Центром в Італію до м. Ріміні на Макфрут 2019. Харвест Центр мав на меті показати нашим ягідникам як виробляють пластикові пінетки ТМ INFIA.

Inifa S.R.L. – лідер у секторі пакування – топ європейський виробник пластикової тари. Компанія з більш як 70 річним досвідом роботи, продукція якої присутня у більш як 80 країнах світу на 5 континентах, з асортиментом у більш як 1200 артикулів продукції зараз доступна і в Україні.

Inifa S.R.L. зараз виготовляють пакування з двох типів сировини: з РР – поліпропілену - першосировини, та R-PET – 100% переробленого поліетилену.

Inifa S.R.L. – дуже прогресивна компанія з сучасними поглядами. Вони давно взяли курс на екологічність та збереження навколишнього середовища, зробили величезні інвестиції в розробку та дослідження, встановили на виробництві новітні системи очищення сировини, контролю якості та змогли отримати усі європейські дозволи та сертифікати на продукцію, що виготовляється із сміття. При цьому пінетка з сировини R-PET – має аналогічну стійкість, прозорість, що і пакування з першосировини.

 Чому ж попри всі директиви та заборони пластику в ЄС ми продовжуємо тверджувати, що пластикова пінетка з Р-ПЕТ це екологічно? Тому, що всі ці директиви і є націленими на те, щоб виробництво переробляло пластик та повторно його використовувало, адже повністю відмовитися від пластику поки що не можливо.

А тепер по пунктах, чому пінетка з R-PET це екологічно:

 - При виробництві пінетки з R-PET рівень сміття з пластику зменшується, адже використаний пластик із сміттєвих куч знову перетворюється на продукт споживання та знову використовується людиною;

- При виробництві будь якого продукту з R-PET викиди СО2 від виробництва на 50% менші, ніж при виробництві з ПП.

- Замкнутий цикл виробництва  - пластикові відходи знову і знову отримують нове життя і застосування.Що ми побачили на виробництві. 

По перше, нам дозволили сформувати лише дуже малі групи по 5-7 чоловік, у цілях безпеки. По-друге, перед входом на саме виробництво має місце справжня процедура підготовки з одяганням спец взуття з металевими носиками, яскравих жилетів, захисник окулярів, спеціальних шапочок для волосся, біруш для вух, та миттям рук спец розчином для дезинфекції. І це все, не тільки для гостей – усі на заводі мають такі ж самі захисні аксесуари.

Вразив рівень автоматизації. Люди на виробництві зайняті в більшості контролем – є відповідальні по комп’ютеризованим процесам; інші керують спецтранспортом і подають сировину, здійснюють заміну бабін з пластиковою плівкою, перевіряють якість та пакують кінцевий продукт у ящики. Все інше роблять роботи. Система конвеєрів розвозить готову продукцію на різні склади і там роботи здійснюють все: розкладають коробки на палети, затягують палети в плівку та складають у визначені місця – і це все без участі людини загалом. Приємний, та обов’язковий фактор - чистота на виробництві. 

Загалом поїздку вважаємо вдалою, попри усі складнощі у підготовці до неї, адже вирватися у квітні, коли вдома на полях надзвичайно багато роботи – справжній подвиг. Виробництво побачили, в якості та виробничих потужностях ІНФІЇ переконалися;

Макфрут відвідали (де мали змогу поспілкуватися з різноманітними виробниками з усього світу) 


і що теж не менш важливо – мали нагоду в легкій обстановці поспілкуватися між собою та обмінятися досвідом.


Оцінюємо нашу поїздку в Італію в 9 балів з 10, адже сонця над Адріатичним морем нам так і не вдалося побачити, проте Італійські дощі нам були надзвичайно раді.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.