";

Гербіциди для квасолі

1 - 1 з 1
Промекс – гербіцид, Агрохімічні Технології

Промекс – гербіцид, Агрохімічні Технології

Промекс — високоефективний грунтовий гербіцид селективної дії для захисту багатьох сільськогосподарс..

5768.00 грн

1 - 1 з 1

Важливим резервом у забезпеченні високих та стійких урожаїв квасолі та підвищення її якості є ефективна боротьба з бур'янами у перший період зростання та розвитку від сходів до розгалуження. Тому застосування гербіцидів у боротьбі з бур'янами має бути спрямоване не тільки на підвищення врожайності культурних рослин, що виробляються, але і на зменшення їх негативного впливу на супутні культури сівозміни. Підвищення вибірковості та зниження персистентності гербіцидів дозволяє значною мірою запобігти забрудненню навколишнього середовища, уникнути накопичення їх залишків у врожаї. Тому в сільскому господарстві є висока необхідність системних гербіцидів (кореневої та вегетативної дії), які мають більш короткий період детоксикації у ґрунті з більш ефективною токсичною дією на складний тип засмічення посівів квасолі та одночасно не мали негативного впливу на культуру, що обробляється.

У каталозі агромагазину Harvest-center для вас представлений список гербіцидів, які найбільше підходять для обробки квасолі. Ми пропонуємо ґрунтові (досходові), а також післясходові препарати для знищення злакових (пирій повзучий, мишей, вовсю та ін.) і дводольних (амброзія, лобода, осот). та ін) бур'янів не завдаючи шкоди культурі.

Як використовувати гербіциди для квасолі

Найпоширеніший метод обробки культури гербіцидами – це обприскування. При обприскуванні поля слід дотримуватися таких правил:

  • розчин слід готувати безпосередньо перед виконанням робіт;
  • температура повітря має бути від +18 до +24 градусів;
  • не рекомендують працювати у спеку і дощ, вітряну погоду;
  • періодично рекомендують міняти види гербіцидів, щоб бур`ян не звикав до одного препарату;
  • необхідно чітко дотримуватися правил техніки безпеки.

Ефективність використання препаратів залежить від дотримання рекомендацій з використання від виробників. Також ви завжди можете проконсультуватися з менеджерами Harvest-center, які допоможуть обрати гербіцид на квасолю в залежності від засміченості ділянки бур'янами

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.