";

Гербіциди для огірків

1 - 4 з 4
Датоніт Голд – гербіцид, Укравіт

Датоніт Голд – гербіцид, Укравіт

Датоніт Голд — грунтовий гербіцид широкого спектру дії. Призначений для захисту посівів багатьох сіл..

518.00 грн

Квін Стар Макс – гербіцид, Укравіт

Квін Стар Макс – гербіцид, Укравіт

Квін Стар Макс — селективний післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів багатьох сільс..

442.00 грн

Ореол Максі – гербіцид, Агрохімічні Технології

Ореол Максі – гербіцид, Агрохімічні Технології

Ореол Максі — системний післясходовий гербіцид для боротьби із однорічними та багаторічними злаковим..

4115.00 грн

Тарга Макс – гербіцид, SumiAgro

Тарга Макс – гербіцид, SumiAgro

Тарга Макс – селективний післясходовий протизлаковий гербіцид системної дії. Препарат швидко поглина..

3604.00 грн

1 - 4 з 4

Огірки вирощують в Україні як приватні городники на дачних ділянках, так і фермери на великих площах. Щоб культура добре родила й давала хороший результат, радять використовувати гербіциди для огірків. Вони захистять рослини від бур`янів і шкідників, збережуть для них вологу та поживні речовини, дадуть доступ сонячним променям. Шкідливі рослини не будуть створювати конкуренцію овочу.

Які засоби необхідні для боротьби з бур’янами по огірках

Застосовують два види препаратів. Вносять грунтовий гербіцид для огірків до посадки культури або після посіву насіння, але до появи сходів. Післясходовим препаратом обробляють огірки, коли культурна рослина вже проросла, але її розвитку заважає бур’ян.

В інтернет-магазині Harvest-center ви зможете купити сертифікований гербіцид по огірках від таких виробників, як «Укравіт», «Агрохімічні Технології», «SumiAgro». Відмінний результат дають:

  • Датоніт Голд – грунтовий гербіцид, що характеризується широким спектром дії. Його вносять восени після збору урожаю чи навесні перед посівом огірків. Препарат захистить культуру в період вегетації, коли вона найбільш чутлива до забур’яненості.
  • Квін Стар Макс – селективний післясходовий препарат ідеальний для знищення злакових бур’янів, не має негативного впливу на культуру. Його використовують незалежно від фази розвитку культурної рослини. Гербіцид ефективно діє при температурі від 15 до 25 градусів.
  • Ореол Максі – ще один післясходовий гербіцид, який відмінно себе показав на посівах огірків. Він швидко проникає в бур’янисті рослини, знищуючи як стебло, листя, так і кореневу систему. Оптимальний період для застосування – при появі 2-3 листків у однорічних і висоті 10-15 см у багаторічних бур’янів.
  • Тарга Макс – гербіцид системної дії, що використовується після сходів рослин. Він швидко поглинається листям бур’яну, пригнічує його ріст, знищує коріння. Захищає від повторної появи шкідників.

Росту огірків заважають різні види бур’янистих рослин – однорічні й багаторічні злакові, деякі дводольні. Названі препарати дають надійний захист від них.

Переваги покупки гербіцидів для огірків в Harvest-center

В каталозі інтернет-магазину ви знайдете якісні препарати для знищення бур’яну на огірках. Замовивши у нас гербіциди, ви отримаєте ряд переваг:

  • якісні, сертифіковані засоби для знищення різних видів бур’янів від перевірених брендів;
  • доступні ціни від виробників на гербіциди для захисту огірків;
  • безкоштовні консультації фахівців щодо механізму дії і особливостей внесення препаратів;
  • доставку товару по всіх регіонах і містах України;
  • вибір способу оплати – карткою, готівкою при отриманні товару, післяплата Нової пошти.

Придбайте на нашому сайті досходовий гербіцид для огірків або післясходовий препарат. Вони допоможуть вам у догляді за культурними рослинами і будуть сприяти підвищенню врожайності.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.