";

Гербіциди на просо

1 - 6 з 6
Агент – гербіцид, Укравіт

Агент – гербіцид, Укравіт

Агент — післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур"янів, у тому числі с..

207.00 грн

Мастак – гербіцид, Укравіт

Мастак – гербіцид, Укравіт

Мастак — післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів багатьох сільськогосподарських кул..

132.00 грн

Пік – гербіцид, Syngenta

Пік – гербіцид, Syngenta

Пік – післясходовий селективний гербіцид системної дії для захисту посівів зернових від однорічних т..

2168.00 грн

Пріма Форте – гербіцид Syngenta

Пріма Форте – гербіцид Syngenta

Пріма Форте– селективний післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів злакових культур в..

2426.00 грн

Сарацин - гербіцид, Хімагромаркетинг

Сарацин - гербіцид, Хімагромаркетинг

Швидкість дії:ріст бур’янів зупиняється вже за кілька годин після застосування. Видимі ознаки проявл..

0.00 грн

Флагман – гербіцид, Укравіт

Флагман – гербіцид, Укравіт

Флагман — післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур"янів, в тому чис..

10695.00 грн

1 - 6 з 6

Просо особливо пригнічується бур`янами на першому періоді росту і розвитку. Ефективний спосіб знищення небажаної рослинності – правильно підібраний гербіцид на просо. Застосування хімічних препаратів допоможе у догляді за посівами і в отриманні високих врожаїв.

Гербіцид для проса: критерії вибору

Просо може особливо постраждати від затінення на ранній стадії розвитку. Знижується міцність нижньої частини стебла, воно подовжується, що викликає вилягання культури. Проблема збільшується, якщо поле засмічене бур`янами, що обвивають стебло рослини. Обираючи засоби захисту від бур`янів слід враховувати такі нюанси:

  • видовий склад шкідливих рослин на полі – кореневласні багаторічні, однодольні однорічні, дводольні багаторічні;
  • температурний режим, у якому буде використовуватися і працювати гербіцид, стан грунту і його зволоженість;
  • фазу вегетації культурної рослини – препарат буде застосовуватися до її посіву, після висіву насіння чи під час появи сходів.

На полях з просом розповсюджені такі бур`яни: лобода біла, фіалка польова, молочай повзучий, хвощ польовий, підмаренник чіпкий, інші. Вони негативно впливають на ріст посівів, відбирають у культури поживні речовини, воду, затінюють її.

Класифікація препаратів для знищення бур`яну

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете гербіциди різного виду та дії від відомих виробників. Можна обрати грунтові та післясходові препарати. Відмінний результат дають післясходові гербіциди для проса:

  • «Агент» (виробник Укравіт) – препарат системної дії, підходить для знищення однорічних і деяких дворічних дводольних бур`янів. Повна їх загибель настає через 2-3 тижні після обробки.
  • «Мастак» і «Флагман» (Укравіт) – відмінно поглинаються листям бур`янів, швидко розповсюджуються по рослині, зупиняють її ріст, діючи на коріння. Не фітотоксичні.
  • «Пік» (Syngenta) – селективний препарат системної дії. Знищує однорічні та деякі багаторічні дводольні бур`яни. Його можна застосовувати навесні і восени.
  • «Пріма Форте» (Syngenta) – захищає злакові культури від бур`янів (лобода, мак, паслін чорний, інші). Характеризується швидкою дією.

Ефективні системи захисту проса передбачають знищення бур`янів і шкідників, що підвищує урожайність, дає змогу рослині рости й розвиватися.

Принципи застосування гербіцидів на просі

Обприскування від шкідливих рослин слід проводити від фази кущення до початку виходу в трубу. Роботи проводять зранку чи вечорі при температурі від + 20 до +24 градусів. Не рекомендують обробляти посіви в спекотну погоду і перед дощем. Обов’язково вивчайте інструкцію до препарату, використовуйте його згідно вказаних правил.

На нашому сайті ви зможете купити гербіцид для проса, що підходить для знищення бур`янів на вашому полі. Всі препарати – сертифіковані, гарантованої якості. Наші фахівці нададуть консультацію щодо їх вибору і застосування.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.