";

Гербіциди для часника

1 - 4 з 4
Ділар – гербіцид, Агрохімічні Технології

Ділар – гербіцид, Агрохімічні Технології

Ділар — високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур"янів із сімейств Астрові, Бобові, П..

5145.00 грн

Лонтрел Гранд – гербіцид, Syngenta

Лонтрел Гранд – гербіцид, Syngenta

Лонтрел Гранд – післясходовий селективний гербіцид для захисту посівів сільськогосподарських культур..

11751.00 грн

Панда – гербіцид, Укравіт

Панда – гербіцид, Укравіт

Панда — високоефективний грунтовий гербіцид для контролю однорічних злакових та дводольних бур"янів ..

7590.00 грн

Позитив Плюс - гербіцид, Хімагромаркетинг

Позитив Плюс - гербіцид, Хімагромаркетинг

Позитив Плюс - грунтовий гербіцид для захисту соняшнику, картоплі та часнику від однорічних дводольн..

1530.00 грн

1 - 4 з 4

Часник має високі біологічні, смакові та харчові якості. У свіжому та переробленому вигляді він використовується в кулінарії, знаходить застосування в медицині та як засіб біологічного захисту сільськогосподарських культур від шкідників та хвороб.

Культуру, як правило, намагаються вирощувати на ґрунтах чистих від бур'янів або оброблених гербіцидами суцільної дії, щоб для догляду за рослиною використовувати агротехнічні методи. При цьому обов'язково враховують, що часник дуже чутливий до пошкоджень, погано регенерується, зростання та розвиток рослин пригнічується навіть незначним пошкодженням кореневої системи . Якщо агрохімічних методів недостатньо або спостерігається сильна засміченість ґрунту однодольними дводольними або злаковими бур'янами, то доцільно застосування гербіцидів для часнику.

Діюча речовина гербіциду може проникати у бур'яни двома шляхами:

  • безпосередньо, при попаданні на них робочого розчину препарату;
  • опосередковано, внаслідок контакту проростків із ґрунтовим екраном, який утворює гербіцид.

Термін захисту культури залежить від обраного препарата. Після обробки препаратими, проводити механичний обробіток слід не раніше ніж через місяць.

Рекомендації щодо застосування гербіцидів по часнику

Післясходові агрохімікати виявляють високу ефективність лише тоді, коли бур'яни мають досить розвинену надземну масу. Тому перед обробкою гербіцидами слід дочекатися повної появи сходів однорічних бур'янів з хорошою вегетативною масою - відростання пирію до 10-20 см (з 3-5 листям), утворення хороших розеток листя багаторічних кореневідпорних бур'янів (осотів, бодяків та інших).

Ефект посилюється у вересні за рахунок того, що пересування гербіциду посилюється разом із сезонним відпливом запасних речовин у кореневу систему. Однак на бур'яни, які проростають після обробки, препарат не впливає, тому правильно оброблена ділянка може через деякий час знову виявитися зарослою. Щоправда, це будуть переважно однорічні рослини.

Дієвість внесення гербіцидів значною мірою залежить від погодних умов. За сонячної погоди, сприятливої ​​для зростання та розвитку рослин, проникнення в них препаратів посилюється, за прохолодної – слабшає, а загибель бур'янів, відповідно, прискорюється або сповільнюється.

При спекотній або вітряній погоді вносити препарати слід лише за крайньої потреби, в ранкові та вечірні години. Проведення обприскування при рясній призведе до зниження ефективності хімічної обробки. Треба мати на увазі, що пари препаратів в умовах сухої спекотної погоди можуть пошкодити листову поверхню сусідніх культур.

Будь-який гербіцид для часнику вимагає дозування згідно з інструкцією, яку пропонують виробники, інакше результат від застосування хімії виявиться протилежним очікуваному. Передозування гербіцидами часнику від бур'янів призводить до загибелі посадок. Недостатня доза препарату не позбавляє ділянку бур'янів. Важливо не вживати часник з обприсканої ділянки швидше, ніж через 30 днів.

Асортимент гербіцидів у Harvest-center

У нашому каталозі представлені препарати провідних виробників Syngenta, Укравіт, Хімагромаркетинг – Лонтрел, Панда, Позитив Плюс. Їх об'єднує:

  • Надійність - ефективне придушення основних однорічних та багаторічних злакових бур'янів
  • Нефітотоксичність до культури за дотримання правил застосування, встановлених виробниками
  • Відсутність негативного на наступні культури
  • Швидкість дії, перші візуальні ознаки гербіцидної дії видно через 3-4 дні.

Багато гербіцидів на часник можна використовувати в бакових сумішах разом з добривами або фунгіцидами. Ви завжди можете проконсультуватися з менеджерами нашого агромагазину та ефективно використовувати препарати для економії коштів та часу на вирощування рослини. Для оптових покупців діють знижки, фермерські господарства можуть скористатися зручними способами оплати.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.