";

Гербіцид для кавунів

1 - 3 з 3
Датоніт Голд – гербіцид, Укравіт

Датоніт Голд – гербіцид, Укравіт

Датоніт Голд — грунтовий гербіцид широкого спектру дії. Призначений для захисту посівів багатьох сіл..

518.00 грн

Дуал Голд – гербіцид, Syngenta

Дуал Голд – гербіцид, Syngenta

Дуал Голд – грунтовий гербіцид для захисту польових, овочевих та баштанних культур від однорічних дв..

174.00 грн

Комманд® - гербіцид, FMC

Комманд® - гербіцид, FMC

- Системний препарат потрапляє до рослини через гіпокотиль (підсім'ядольне колінце) та кореневу сис..

7378.00 грн

1 - 3 з 3

Гербіциди є хімічними речовинами, які використовуються з метою знищення рослинності. Застосовують їх на певних культурах, причому вона не ушкоджується, а небажаний бур'ян гине. Усунення бур'янів шляхом застосування гербіцидів для кавуна допомагає:

  • зберегти світло;
  • залишити поживні речовини та вологу для баштанної культури;
  • прибрати буйну рослинність.

За наявності стійкого бур'янного компоненту втрати баштанних можуть становити від 35-90%. Ризик для хорошого врожаю представляє засміченість бодяком. осотом польовим, пирієм повзучим, молоконом татарським, берунком польовим. Для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами ефективно використовувати препарати Дуал Голд, Комманд, Датоніт Голд. При застосуванні в рекомендованих дозах згідно з інструкцією виробника використання зазначених гербіцидів не призводить до зниження основних біохімічних показників якості плодів, підвищення азоту, фосфору і калію в період вегетації.

 Гербіциди для кавуна поділяють на ті, що мають суцільну дію та гербіциди селективної дії. Стимулятором росту може стати такий гербіцид для кавуна, як 2,4-дихлорфеноксиоцтова кислота. Гербіциди прийнято ділити за особливостями застосування та характером впливу на системні, контактні та ґрунтові. Системні гербіциди для кавунів передбачають переміщення речовини усередині системи рослини. Опинившись на листі та корені, такі речовини стрімко поширюються по рослині і призводять до її загибелі. Найбільш ефективними системні гербіциди є при боротьбі з бур'янами, яким властива потужна коренева система. До контактних гербіцидів для кавуна відносяться речовини, які вражають листя та стебла рослин-шкідників при безпосередньому контакті. Життєдіяльність рослини порушується і вона гине.

Застосування гербіцидів для кавунів

Боротьбу з бур'янами у посівах кавунів розпочинають ще етапі підготовки поля наприкінці літа. Після збору попередника проводять дискування, дають час відрости бур'янам. Якщо на полі є багаторічні бур'яни, проводять обприскування гербіцидами суцільної дії. При використанні гербіцидів цієї групи слід дотримуватися наступного:

  • дати відрости бур'янам до висоти 10-15 см;
  • не використовувати препарат, якщо посуха чи заморозки вразили понад 40% зеленої маси бур'янів;
  • норма витрати повинна відповідати рекомендаціям виробника та ступеню засміченості поля бур'янами.

Наступну механічну обробку ґрунту слід провести через 3-4 тижні після використання препарату, коли ефект від гербіциду для кавунів вже добре видно і почалося відростання нових неушкоджених бур'янів.

Весною при передпосівній підготовці. найкраще застосовувати гербіцид на кавуни суцільної дії, але не пізніше ніж за 10-15 днів до сівби. Це дає можливість не тільки знищити бур'яни, але й зберегти вологу в ґрунті, оскільки будь-яка механічна обробка поля призводить до втрати вологи. Якщо кількості вологи в грунті достатньо, можна проводити боронування або культивації в міру появи бур'янів.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.