";

Гербіциди для люцерни

1 - 5 з 5
Антисапа – гербіцид, Укравіт

Антисапа – гербіцид, Укравіт

Антисапа — високоефективний досходовий системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та злак..

32.00 грн

Галант – гербіцид, Укравіт

Галант – гербіцид, Укравіт

Переваги препарату:• одночасно знижує вологість насіння культурних рослин і знищує широкий спектр од..

16560.00 грн

Метризан – гербіцид, Агрохімічні Технології

Метризан – гербіцид, Агрохімічні Технології

Метризан — системний гербіцид широкого спектру дії для захисту багатьох сільськогосподарських культу..

1285.00 грн

Огороднік - гербіцид, Хімагромаркетинг

Огороднік - гербіцид, Хімагромаркетинг

Огороднік - грунтовий гербіцид системної дії для захисту посадок томатів та картоплі від однорічних ..

630.00 грн

Флагман – гербіцид, Укравіт

Флагман – гербіцид, Укравіт

Флагман — післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур"янів, в тому чис..

10695.00 грн

1 - 5 з 5

Люцерна - багаторічна високоврожайна бобова культура, що вирощується для виробництва різних кормів: сіна, сінажу, трав'яного борошна і високобілкових концентратів. Ця кущова рослина з безліччю гіллястих стебел і надзвичайно розвиненим веретеноподібним коренем, який може йти в ґрунт на глибину близько 20 м. Характерні дрібні трійчасті листочки і кисті синіх квітів роблять траву легко впізнаваною на полі.

Рослина є не тільки важливим джерелом протеїну незамінних амінокислот, але й збагачує ґрунт біологічним азотом за рахунок ефективності симбіозу, що сприяє підвищенню родючості орних земель. Люцерна - найкращий із попередників у сівозмінах, на схилових землях розглядається, як обов'язкова ланка в комплексі заходів щодо боротьби з водною та вітровою ерозією. Для забезпечення високої врожайності важливо грамотно організувати систему заходів боротьби зі шкідниками, включаючи застосування ефективних гербіцидів для люцерни.

Захист люцерни від бур'янів

Крім пригнічення зростання та розвитку культурних посівів, бур'яни сприяють поширенню хвороб та шкідливих комах, а також створюють труднощі при проведенні агротехнічних заходів – міжрядної обробки, культивації та збирання.

Усунення бур'яну є важливою частиною догляду цієї культури. З цією метою використовується метод скошування. При цьому важливо простежити за тим, щоб величина зрізу не зашкодила рослині. Як правило, скошування проводиться на висоті 15-16 см.

Крім цього, агротехніка вирощування люцерни включає застосування гербіцидів по люцерні. Цей спосіб допомагає усунути небажані злакові рослини. Серед гербіцидів широкого застосування отримали:

  • Флагман. Обприскування посівів гербіцидом проводять у фазі 1-2 справжніх листків культури. Нормативні витрати 2 л.
  • Огородник – ґрунтовий гербіцид системної дії, максимально ефективний при використанні до початку відростання культури із нормою витрати 1 кг/га
  • Антисапа – дохідовий гербіцид для люцерни при якому обприскування ґрунту відбувається до початку відростання культури. Норма витрат в залежності від характеристик ґрунту коливається від 0,75 до 1 кг/га.

Рекомендації щодо застосування гербіциду на люцерні

Виробники засобів захисту рослин завжди вказують на упаковці нормативну витрату препарату та умови його застосування. Також варто виконувати загальні рекомендації:

  • Проводити хімічні обробки рекомендується у стан спокою культури
  • Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від +15 до 30°С та при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с.
  • Не рекомендовано проводити обприскування протягом 6 годин до або після випадання опадів, роси тощо.
  • Розчиняти препарат потрібно виключно у чистій воді
  • Подальші роботи на полі слід проводити не раніше, ніж через 10 днів після обробки.

Harvest-center пропонує купити гербіциди для вирощування люцерни від провідних вітчизняних виробників: Укравіт, Хімагромаркетинг, Агрохімічні Технології, що проводять розробки з урахуванням природних умов України. Якщо виникають питання щодо використання гербіцидів, можливості їх змішування з іншими ЗЗР чи комплексними удобреннями, ви завжди можете звернутися до наших професійних консультантів. Замовлення можуть робити як мешканці Вінниці, так і будь-якого іншого міста чи селища – гарантується швидка доставка популярними перевізниками.

© 2020 Інтернет-магазин «HarVest Center» Всі права захищені.